В бюджеті Івано-Франківська не вистачає півторамісячної зарплати

Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.За словами мера, така ситуація із браком коштів на виплату заробітньої платні виникла не через діяльність міської влади, а через фіансову політику уряду.

 

«В бюджеті міста не вистачає 1,5 місячних фонди заплати. Але ні міська рада, ні міський голова у цьому не винні. Загалом, ті показники, які ми задекларували, ми виконуємо», - наголосив Анушкевичус.

Ситуацію із дефітцитом міського бюджету він пояснив зростанням впродовж року вартості енергоносіїв і розміру мінімальної заробітньої платні, що не було враховано при формуванні бюджету на 2012 рік. А дотація вирівнювання, яка мала б у такому випадку виплатитися державою, не була надана у повноум обсязі. Тому й виникла така ситуація.

Однак, очільник обласного центру пообіцяв зробити все можливе для того, щоб людям були вчасно виплачені зарплати. А також попросив кеірвників усіх бюджетних установи правильно доносити до своїх підлеглих інформацію про стан бюджету міста.

«Є речі, які залежать від місцевої влади, а є на які ми не можемо впливати. Ми робитимемо все для того, щоб люди закінчили рік із добрим настроєм», - підсумував мер.

http://firtka.if.ua

Share