«Свободівські» хлопці образили дівчат від «УДАРу»

Вчора, 18 вересня, в місті Яремче, яке належить до 87 одномандатного виборчого округу, агітатори політичної партії ВО «Свобода» спробували перекинути агітаційний намет політичної партії «УДАР Віталія Кличка», розкидали агітаційну продукцію та намагалися зірвати кепки з партійною символікою з дівчат-агітаторів, повідомляє прес-служба ОО ПП «УДАР».

Вчора в Яремчанському будинку культури відбулась зустріч виборців з кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції «ВО Батьківщина», «свободівцем» Манолієм Піцуряком та його однопартійцем – Богданом Бенюком. В день приїзду кандидатів біля Яремчанської міської ради, неподалік «ударівських» агітпунктів, з’явилися намети з символікою «Свободи».

 

Молодики з цих наметів підійшли до агітаторів політичної партії «УДАР Віталія Кличка» і спробували перекинути їхній агітаційний намет та розкидали агітаційну продукцію. Не дивлячись, що в наметах стоять дівчата, молодики образливо висловлювались на їхню адресу та намагалися зірвати з них кепки з символікою «УДАРу».

Партія «УДАР» вважає поведінку агітаторів від партії «Свобода» аморальною і неприпустимою. «Ми неодноразово зверталися до об’єднаної опозиції припинити випади проти партії «УДАР Віталія Кличка»,- говорить голова обласної партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Чернега. – Вимагаємо, публічно вибачитися перед партією «УДАР Віталія Кличка» та дівчатами, до яких була застосована фізична сила. В іншому випадку, ми змушені будемо звернутися до правоохоронних органів».

Нагадаємо, що «свободівці» не вперше проявляють агресію до інших політичних сил. Минулого року на фестивалі «Яворина» члени ВО «Свобода» зривали прапори та розбирали намети партії «Наша Україна».

http://www.gk-press.if.ua/node/7532

Share