ВІДКРИТО ВИСТАВКУ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПЛЕНЕРІВ – «РАПСОДІЯ МОРЯ ТА ГІР»

       25 квітня 2012 року у м. Іван-Франківську у Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.. Івана Франка відкрито виставку творчих робіт учасників всеукраїнських пленерів «Фороська палітра» та «Літо.Буковель 2011» проведених за підтримки ТК «Буковель», - « РАПСОДІЯ МОРЯ ТА ГІР»

 

   На виставці представлено 100 робіт  42 художників з Харкова, Києва, Черкас, Дубно, Львова, Тернополя, Миколаєва, Севастополя, Керчі, Джанкоя, Феодосії, Ялти, Ужгорода, Виноградова, Івано-Франківська та Калуша.

   Сюжети полотен – кримські та карпатські пейзажі. Пощановувачі живопису у картинах, представлених на виставці, мали можливість  серцем і душею відчути оті миті щастя, які відчували митці, коли вловлювали подих моря, мову хвиль, твердість духу землі та довершеність квітів, карпатське відкрите небо, таке мінливе та неспокійне, красу карпатських панорам, архітектурну довершеністю дерев’яних церков та гуцульських садиб, і якими поділились з нами, зупинивши прекрасну мить, вдало передавши за допомогою пензля та фарб таємниці єднання людини та природи.

   Це вже третя виставка,  яку організовує  ТК «Буковель» для жителів м. Івано-Франківська. Попередні дві теж були підсумком всеукраїнських пленерів, що проходили за підтримки курорту та на його теренах. Адже ТК «Буковель» вже чотири роки поспіль проводить всеукраїнські художні пленери, до участі в яких залучаються як відомі художники, так і молоді митці. Метою цих заходів є як сприяння розвитку туризму на Прикарпатті, так і відкриття нових талановитих постатей.

    Однак результативність таких заходів, на думку керівництва курорту, є успішною, якщо з ними знайомиться широке коло  наших співвітчизників та гостей краю.

 Виставка триватиме з 25 квітня до 29 квітня 2012 року.   

Share