Новини

ПриватБанк залучить провідні конслатингові компанії для продажу курорту «Буковель», стадіону «Дніпро» та інших великих об’єктів

ПриватБанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі банку.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, банк має намір запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також ПриватБанк виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

Детальніше...

Підприємці готові змінювати Івано-Франківськ

Близько вісімдесяти активних підприємців Прикарпаття, громадських діячів та експертів зібралися на Форум малого та середнього бізнесу, який організувала Українська Галицька Партія в Івано-Франківську цими вихідними. Говорили про відповідальний бінес і наскільки він є реальним в Україні, про перешкоди, з якими зустрічаються підприємці, та як їх долати. Успішні люди поділилися своїм досвідом. Учасники налагодили ділові контакти.

Детальніше...

Ірина Столярик: З початку жовтня прикарпатські роботодавці прийняли на роботу 2805 найманих працівників

Ірина Столярик: З початку жовтня прикарпатські роботодавці прийняли на роботу 2805 найманих працівників

За результатами проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії спрямованої на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та усвідомлення суспільством негативних наслідків неофіційної зайнятості лише за 4 дні жовтня роботодавці вже подали більше 2,8 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу. До прикладу, у серпні п.р. до органів ДФС надійшло 8,8 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу, а у вересні їх кількість збільшилась і склала – 9,8 тисяч. Про це під час прес-конференції зазначила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

Детальніше...

На сесії Надвірнянської міської ради

4 жовтня, відбулось засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за загиблими Героями, хто під час національно-визвольних змагань, Революції Гідності, під час російсько-української війни, за всіма, хто зробив Великий Подвиг в ім’я України і  стояв  на захисті та боровся до останнього подиху за Українську державу і національну ідею. 

 Впродовж пленарного засідання було розглянуто 84 питання.

Детальніше...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. 
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану нею суму.

Детальніше...

Про актуальні проблеми медичної реформи говорили на колегії департаменту охорони здоров’я

Днями під головуванням директора департаменту охорони здоров’я Миколи Стовбана та голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолія Піцуряка відбулось засідання колегії профільного підрозділу Івано-Франківської облдержадміністрації.
Участь у заході взяли керівники обласних, міських та районних закладів охорони здоров’я та спеціалісти департаменту.

Під час колегії учасники розглянули низку питань.

Детальніше...

Працівники дошкільних навчальних закладів Надвірної відзначили своє професійне свято

Нещодавно,  в актовому залі закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня довкілля, яке працівники дошкільних закладів відзначають в останню неділю вересня. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дошкільну освіту. Адже дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання  основ світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість.  

Детальніше...

Надвірнянське управління Головного управління державної фіскальної служби в Івано-Франківській області повідомляє: З 2 жовтня - нові мінімальні ціни на алкоголь

Надвірнянське управління Головного управління державної фіскальної служби в Івано-Франківській області повідомляє:  З 2 жовтня - нові мінімальні ціни на алкоголь

Постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 748 «Про внесення змін до постанови КМУ від 30 жовтня 2008 року № 957» змінено розмір мінімальних цін на алкогольні напої. Вказана Постанова  опублікована 22 вересня в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» № 78 (6294) та набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування, тобто 2 жовтня 2018 року.

Постановою, зокрема, підвищено розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін залежно від коду виробів:

- на горілку та лікеро-горілчані вироби на 12,4-19,6%;

- віскі, ром та джин на 12; коньяк (бренді) на 6,6-9,5%,

- вина на 4,5-13,5 відсотка.

Так, наприклад, мінімальну роздрібну ціну за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40 % підвищено з 79,55 до 89,40 гривень, або на 12,4 %.

Детальніше...

Перший заступник голови Надвірнянської районнної державної адяв участь в розширені нараді з питань підготовки до оміністрації Богдан Зеленчук взпалювального періоду

Нещодавно під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулася робоча розширена нарада щодо підготовки до опалювального періоду 2018/2019 року. Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, керівник апарату ОДА Роман Маланій, профільні заступники голів РДА, голови ОТГ та керівники структурних підрозділів ОДА.

Детальніше...

Євген Настенко - Електронний облік деревини наблизить нас до європейських принципів і культури

Євген Настенко - Електронний облік деревини  наблизить нас до європейських принципів і культури

Найбільш цінним ресурсом Яремчаншини є природа -  гори, природні ландшафти, річки та озера і найціннішим багацтвом є ліси. В Карпатах це в основному хвойні породи,  які мають великий попит на ринку деревини. Часто можна натрапити на публікації про різного роду зловживання у цій сфері. Також не останню роль у  скороченні зелених насаджень на думку екологів є різного роду хвороби. Перш за все, б’ють на сполох і говорять про вимирання дерев і знищення цілих лісів екологи.

Детальніше...

Дочірні категорії