Новини

Держава не може існувати окремо від свого народу

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, в помещенииНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются

 

Демократична держава неможлива без громадян, які вміють і хочуть захищати свої права . Держава не може існувати окремо від свого народу. Ми українці! Ми єдині! Єдині в спільному поступі на шляху до європейських стандартів. 
А це означає, що маємо, кожен на своєму робочому місці, в повсякденному житті, в міру можливостей і повноважень, будувати державу, в якій панує верховенство права. Де створено рівні можливості для кожного українця. Де гарантовано базові права кожного громадянина не тільки в Основному законі, а й у реальному житті. Державу, зрозумілу кожному. Державу близьку і доступну. Щоб кожен українець, не задумуючись, міг сказати : «Я люблю Україну. Україна – це я».
Саме з таких міркувань сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права я ініціював запрошення до центрального офісу Укртрансбезпеки учнів школи № 78 міста Києва. 

Детальніше...

Привітання вихованців інтернатів стало доброю традицією центрального апарату і територіальних управлінь Укртрансбезпеки

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Вже декілька років Управління Укртрансбезпеки в Харківській області напередодні свята Святого Миколая відвідує інтернати для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
Цього року я приєднався до нашого Харківського управління де ми відвідали «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай». 
Ми, як могли, намагалися зробити цим діткам свято, а вийшло так, що і діти нам теж зробили свято - підготували пісні, танці, вірші! 

Детальніше...

В день Святого Миколая в Надвірній – відкриття міської ялинки та фестивалю «Файне Різдво у Надвірній»

З покоління в покоління,  з року в рік, прославляючи  народженого Ісуса в прадідівській коляді з особливим духовним піднесенням ми свято зберігаємо і передаємо християнські звичаї  та народні традиції. Вже за доброю традицією під час новорічно-різдвяних свят в нашому місті дивує своїми незабутніми враженнями та багатогранністю культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», який перетворює Надвірну в центр духовного, культурного та мистецького новорічно-різдвяного дійства з особливим, притаманним нашому місту, колоритом. Фестиваль має на меті об’єднати всіх надвірнянців  та гостей міста, які відзначатимуть новорічно-різдвяні свята щирими колядками та добрими віншуваннями в теплій родинній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва. Найтриваліший фестиваль «Файне Різдво»  відбуватиметься протягом місяця з 19 грудня по 20 січня.

Детальніше...

«Круглий стіл» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Надвірнянській РДА відбулось засідання «круглого столу» з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Участь у заході взяли міський голова Зіновій Андрійович,  заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак,  голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, начальник управління соцзахисту Марія Юрчило, заступник начальника Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дмитро Наливайко, директор КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Емілія Сем’янів.

Детальніше...

ПРАВО НА ТРУДОВУ ПЕНСІЮ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

ПРАВО НА ТРУДОВУ ПЕНСІЮ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

Умови призначення пенсії по інвалідності

Пенсії по інвалідності призначаються в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату здоров’я, внаслідок:

а) трудового каліцтва або професійного захворювання;

б) загального захворювання (в тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства).

Пенсії по інвалідності призначаються незалежно від того, коли настала інвалідність: у період роботи, до влаштування на роботу чи після припинення роботи.

Групи інвалідності

Детальніше...

Надвірнянське ГУ ДФС в Івано-Франкіфвській області інформує: Новорічні подарунки: правила оподаткування

Надвірнянське ГУ ДФС в Івано-Франкіфвській області інформує:  Новорічні подарунки: правила оподаткування

Незабаром розпочнуться свята, тож чимало роботодавеців куплятимуть для дітей своїх працівників новорічні подарунки . Як бути з їх оподаткуванням?

Вартість подарунку дітям працівників у межах 930,75 грн не оподатковується податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовим збором. Якщо ж подарунок коштує більше, то всю суму подарунку доведеться оподаткувати ПДФО та військовим збором.

ЄСВ не обчислюється із вартості розданих подарунків, оскільки такі подарунки надаються працівникам для їхніх дітей до свята – Нового року. Це встановлено п. 8 розд. ІІ Постанови КМУ № 1170.

Детальніше...

Щиро вітаємо Вас з 150-річчям Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та 110-ю річницею з часу утворення Надвірнянської філії «Просвіти»

Щиро вітаємо Вас з 150-річчям Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та     110-ю річницею з часу утворення Надвірнянської філії «Просвіти»

8 грудня 1868 року – особлива в історії українського народу . В цей день створена організація, яка відіграла важливу роль у розвитку та формуванні національної культури, освіти, формуванні національної самосвідомості народу. У цей день була заснована «Просвіта» – мати товариств та організацій нашого краю.

Зичимо міцного здоров’я, життєдайних сонячних днів і довголіття, а також натхнення і поступу у плідній праці на благо Української Держави.

Керівництво Надвірнянської «Просвіти»

Михайло Ноняк (почесний голова), Богдан Березицький, Ганна Мохнач

 

Михайло Ноняк: "кожен з нас повинен відповісти відверто, перш за все собі, на запитання : що я сьогодні можу зробити для України"

На данном изображении может находиться: 4 человека

Взяв участь у "Круглому столі" на тему: "Збройна агресія Росії: виклики світовому порядку та рішення для України».
Ціль заходу: обмін думками між владою та правниками, дипломатами, науковцями, військовими експертами, громадським сектором з приводу задіювання правових, дипломатичних та політичних заходів з метою захисту територіальної цілісності і незалежності України в умовах збройної агресії Росії; всеохоплююча дискусія з приводу історичних передумов збройної агресії Росії та її наслідків, викликів, які постають перед світовою спільнотою та, безпосередньо, Україною на п’ятий рік війни; вироблення візії та «плану дій України». 
До дискусіі долучилися Президенти України Леонід Кравчук та Віктор Ющенко, Народні депутати України Микола Величкович, Валерій Карпунцов, керівники органів центральної виконавчої влади, силових структур, судової гілки влади, громадські діячі та представники міжнародної громадськості.

Детальніше...

Надвірнянщина взяла участь у Раді регіонального розвитку за участі Президента Петра Порошенка

Президент Петро Порошенко з робочим візитом відвідав Івано-Франківщину. Так у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківщини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Серед присутніх також була і делегація з Надвірнянщини під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза.
Президент розпочав свій виступ із того, що «днями було запропоноване одне з важливих рішень для поглиблення процесу децентралізації, а саме зростання ролі громадського контролю у цьому процесі.»
«Я звернувся до Міністерства фінансів. Дякую Уряду та Прем’єр-міністру за підтримку щодо надання можливості громадського контролю за місцевими фінансами».

Детальніше...

Комфорт і безпека мешканців Надвірної

Останніми роками Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розроблено комплекс заходів для покращення благоустрою міста, зокрема загальних місць користування: парку, зони відпочинку, площ, скверів, прибудинкових територій, дворів, дитячих майданчиків тощо. Реалізація цих заходів – це щоденна і кропітка праця, яка забезпечує надвірнянцям комфортне проживання в місті.

Розглядаючи  сучасний стан транспортної інфраструктури міста, можна виділити кілька напрямків, в яких вже зараз зроблено перші кроки – це модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі. В кінці 2017 року міською радою була прийнята Програма безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна 2018-2020 роки, стратегічною метою якої є запобігання дорожньому травматизму та ДТП, покращення дорожньої інфраструктури.

Детальніше...

Дочірні категорії