Новини

У Івано-Франківську встановили одразу два рекорди України

 В  час різдвяних свят у столиці Прикарпаття було встановлено одразу два рекорди.   На Вічевому майдані у величезному казані зварили гуцульську страву, а поряд пройшла урочиста хода колядників. Обидва досягнення офіційно зареєстрували у реєстрі рекордів. У підсумку встановлених рекордів вийшло 1420 кг баноша і 660 різдвяних зірок .

Спочатку 11 січня в Івано-Франківську було встановлено гастрономічний рекорд –  зварили 1 тонну 420 кілограмів баношу. Рекорд фіксували фахівці із "Книги рекордів України".

Детальніше...

XI Міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» пройшов у Івано-Франківську

В Івано-Франківську впродовж п’яти днів, 8-12 січня, на двох локаціях проходив ХІ Міжнародний різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях".  Фестиваль "Коляда на Майзлях" проводиться  для відродження багатогранної духовної спадщини краю в часі святкування Різдва Христового; відновлення, збереження та поширення різдвяних традицій, коляд, щедрівок; розвитку духовного вокально-хорового мистецтва; обміну творчими досягненнями мистецьких колективів.

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє: Що слід знати про нову деклараційну кампанію – 2020

З початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Детальніше...

Надвірнянське управлінні ГУ ДПС повідомляє: Про новації у застосуванні РРО на хвилях радіо Надвірна 107,3 Fm

Днями, відбувся прямий радіоефір у студії ТРК Надвірна, на якій йшлося про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій, які набудуть чинності у 2020 році.

У розмові із слухачами прийняла участь завідувач сектору обслуговування платників Надвірнянського управління Марія Модіна.

Вона акцентувала увагу на нововведеннях, які запроваджено законами України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», зокрема:

Детальніше...

«Про Загальну декларацію прав людини»

Сімдесять один рік тому, а саме 10 грудня 1948 року на 183 пленарному засіданні Генеральної асамблеї ООН у Паризькому палаці Шайо була прийнята  Загальна декларація прав людини, а тому дата прийняття декларації щорічно відзначається як міжнародний День прав людини.

«Права людини починаються з дуже невеликих місць, зовсім близько від дому. Ці місця такі маленькі, що їх не знайти на жодній мапі світу. Але ці місця — цілий світ для окремої людини: будинок, де вона живе, школа чи коледж, де навчається, завод, ферма або офіс, де вона працює…

Детальніше...

Надвірнянське управлінні ГУ ДПС повідомляє: На обороноздатність країни платники Надвірнянщини спрямували понад 18 млн грн. військового збору

Надвірнянське управлінні ГУ ДПС повідомляє:   На обороноздатність країни платники Надвірнянщини спрямували понад 18 млн грн. військового збору

Завдяки сумлінню працедавців та громадян, які отримують легальні доходи, до держбюджету з початку 2019 року надійшло 18 мільйонів 368 тисяч гривень військового збору. Про це повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.

За словами посадовця, цього року на потреби національної армії платниками податків Надвірнянщини спрямовано на 1мільйон 683 тисячі більше військового збору, ніж за аналогічний період минулого року .

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє: З Нового 2020 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України
від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» (із змінами та доповненнями), змінюються реквізити бюджетних рахунків.

Детальніше...

У Надвірній представили нового голову районної державної адміністрації

2-го грудня  перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка представила громаді Надвірнянського району голову районної державної адміністрації Володимира Паська.
Розпорядженням Президента України від 28 листопада 2019 року №418/2019-рп Володимира Ярославовича Паська призначено головою Надвірнянської районної державної адміністрації.

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє: Запрошуємо взяти участь в опитуванні!

Шановні платники!

Державна податкова служба України за участі Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України з 28 жовтня по 30 листопада 2019 року проводить загальнонаціональне опитування щодо визначення задоволеності платників податків рівнем сервісного обслуговування для ідентифікації проблемних питань, що потребують особливої уваги з метою покращення якості надання послуг.

Отримані результати будуть використані для підготовки плану дій з удосконалення сервісів ДПС у рамках реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову політику.

Детальніше...

Як отримати аліменти на дитину?

    Що треба зробити для виплати аліментів?

         Є два способи: мирним шляхом та в примусовому порядку.

            Так, сторони між собою домовляються щодо розміру та періодичності сплати аліментів на дитину в добровільному порядку. Дана домовленість може бути лише усною, але для додаткових гарантій виконання домовленостей батьки дитини можуть укласти між собою нотаріально посвідчений договір про утримання дитини. Також один із батьків  може подати за місцем своєї роботи заяву про відрахування аліментів на дитину у розмірі та на строк, які визначені у цій заяві.

Детальніше...

Дочірні категорії