Новини

В Надвірній відбувся VІІІ фестиваль коляд «На Рождество…»

«Родинна коляда» – саме під таким гаслом в неділю, 10 лютого, у Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії пройшов традиційний VІІІ фестиваль коляд «На Рождество», який став завершальним етапом святкування різдвяних свят у м.Надвірна. Цьогорічний захід відбувся з благословення Декана Надвірнянського Деканату УГКЦ отця Андрія Бакоти, за організації та фінансової підтримки Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича і депутатського корпусу міської ради.

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДФС повідомляє: Для зміцнення обороноздатності України платники Надвірнянщини у січні поточного року сплатили майже 1,5 млн грн військового збору

Надвірнянське управління ГУ ДФС повідомляє:    Для зміцнення обороноздатності України платники Надвірнянщини у січні поточного року сплатили майже 1,5 млн грн військового збору

За січень поточного року на підтримку української армії від платників Надвірнянського району надійшло1 477 тис грн, що на 486 тис грн, або на 49 відс. більше надходжень січня 2018 року.

Платниками військового збору являються фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати своїм найманим працівникам. Ставка збору - 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Нагадуємо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є обов’язковими платниками військового збору.

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє: Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області запрошує громадян задекларувати доходи, одержані протягом 2018 року

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Детальніше...

Дорослий міні-футбол повертається?

Наприкінці 2018 року в районному центрі було проведено розіграш Новорічного кубка з міні-футболу серед дорослих команд. Ці змагання ініціювала та провела районна федерація міні-футболу, посприяла і Надвірнянська міська рада в особі міського голови Зіновія Андрійовича.

Зголосились на участь у змаганнях 9 команд з Надвірнянського району, а самі змагання проходили за олімпійською системою – програв-вилетів. У відбірковому матчі команда з Ланчина переграла футболістів з Камінного з рахунком 4:2 і вийшли у чверть фінал, де мали зустрітись з командою Саджавки. Перший чвертьфінал, де грали НПЗ з Надвірної та ФК «Красна» був досить напруженим, але молоді надвірнянці впевнено контролювали гру, атакуючи при першій можливості. Саме така тактика і принесла їм переконливу перемогу з рахунком 6:0.

Детальніше...

Відбувся "круглий стіл" на тему "Історичний шлях до Дня Соборності України"

 

22 січня українці відзначають національне свято – День Соборності України. Цей день увійшов в історію українського народу підписанням Акту Злуки між Українською Народною Республікою та  Західноукраїнською Народною Республікою, який передбачав ліквідацію вікового  роз’єднання східної та західної України. Саме в цей день в залі засідання Надвірнянської районної ради відбувся "круглий стіл" на тему "Історичний шлях до Дня Соборності України".Участь у заході взяли голова районної ради Іван Гурмак, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, депутати районної ради, голови райдержадміністрації за період незалежності України, голови районної ради попередніх скликань, голови міської ради попередніх скликань, учасники Революції Гідності та російсько-української війни, вояки ОУН-УПА, історики, краєзнавці, курсанти Прикарпатського військово-спортивного ліцею, вчителів та учнів освітніх закладів, громадськість та представники засобів масової інформації.

Детальніше...

День пам’яті Героїв Крут

29 січня, міська та районна влада, духовенство, учасники російсько-української війни, вояки УПА, курсанти та викладачі Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студенти Надвірнянького коледжу НТУ, учні шкіл, вихованці та педагоги позашкільних закладів освіти, представники громадських організацій, підприємств, установ, громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут.

Детальніше...

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович: «З 2015 року в Україні відкрився ще один внутрішній фронт боротьби і знущання НКРЕКП над органами місцевого самоврядування»

24 січня в м.Івано-Франківськ відбулися збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у зборах прийняли представники Івано-Франківського РВ АМУ, очільники міста та об’єднаних територіальних громад Прикарпаття. Під час зустрічі обговорили питання проблем органів місцевого самоврядування, зокрема на ринку електроенергії, а також комплексного вирішення нагальних проблем підприємств ЖКГ і, зокрема, можливість безперебійно отримувати ними електроенергію за передбачуваними тарифами.

Детальніше...

У 2018 році Івано-Франківською обласною службою зайнятості працевлаштовано майже 43 тисячі осіб

У 2018 році завдяки співпраці служби зайнятості з роботодавцями кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області, збільшилася до 47,6 тис. одиниць, з них 42,8 тис. укомплектовано.

«Протягом 2018 року працевлаштовано за сприяння служби зайнятості 42,9 тисяч осіб. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 1029 осіб. Крім того, за сприяння служби зайнятості 74 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи»,- зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Детальніше...

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує: Про зміну прізвища та реєстрації місця проживання необхідно повідомити органи ДФС

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує:  Про зміну прізвища та реєстрації місця проживання необхідно повідомити органи ДФС

Фахівці Центрів обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області звертають увагу, що фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін. До таких даних, зокрема, відноситься прізвище особи та зареєстроване місце проживання.

Детальніше...

У Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. облаштують зал для боротьби самбо

В Пнівську ЗОШ І-ІІІ ступенів завезли спортивний інвентар для облаштування залу для боротьби самбо. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 478-р з державного бюджету виділено субвенцією в сумі 162 тис.грн. на придбання килимів для боротьби самбо, манекенів борцівських, м’ячів Медбол та курток борцівських, співфінансування з відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації становить 10 тис.грн.

Детальніше...

Дочірні категорії