Новини

Іван Гурмак з офіційним візитом побував в Острудському повіті Республіка Польща

Нещодавно делегація Надвірнянщини на чолі з головою Надвірнянської районної ради Іваном Гурмаком повернулася з польського міста Оструда, з яким підписана Угоду про співпрацю між Надвірнянською районною радою і районною держадміністрацією та Острудським повітом і Повітовою радою у галузі розвитку місцевого самоврядування, підприємництва, торгівлі, кооперації, освіти, культури, медицини, туризму, охорони навколишнього середовища.

Детальніше...

Укрпошта анонсує знижки на пріоритетну викладку

ПАТ «Укрпошта» своїм листом від 25.07.2018 повідомляє, що для послуги з пріоритетної викладки періодичних друкованих видань з серпня і до кінця поточного року впроваджується система знижок – а саме диференційований тариф в залежності від кількості придбаних місць на обладнанні. Під терміном «місце» розуміють розміщення одного видання на одній стійці для пріоритетної викладки.

Детальніше...

У Надвірній оновлена міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука

Міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука – справжня окраса міста Надвірна, на якій знаходяться міські озера, поруч протікає річка Бистриця Надвірнянська та височіють дві гори — Городище і Скала або Потоки. Розташування зони відпочинку є дуже вдалим, та як вона знаходиться в центральній частині міста, що є зручним для місцевих жителів, оскільки не потрібно виїжджати далеко за межі міста, щоб провести своє дозвілля. Міська зона відпочинку користується великою популярністю не тільки серед мешканців Надвірної, а й гостей міста. Сьогодні тут щодня надвірнянці збираються сім’ями, з дітьми, з друзями для активного відпочинку; місцеві спортсмени проводять свої тренування завдяки розвиненій спортивній інфраструктурі; люди старшого віку ходять на прогулянки; молодь проводить різноманітні молодіжні акції та просте дозвілля.

Детальніше...

Відкрита першість м.Надвірна

Нещодавно на стадіоні «Нафтовик» завершились чергові змагання з міні-футболу серед дитячих команд в рамках відкритої першості м.Надвірна. Як і завжди ці змагання організувала і провела районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко) за сприяння та фінансової підтримки Надвірнянської міської ради (голова Зіновій Андрійович).

Участь у змаганнях взяли 6 команд (вік учасників до 16 років), які були розподілені  на дві групи, де змагались між собою за коловою системою задля визначення учасників фінальної частини змагань. У першій групі перші два місця посіли команди ФК «Заріччя» та надвірнянський «Олімп», котрі були сильнішими за ФК «Волосів», а в другій групі передували «Прут» Ланчин та ФК «Делятин», які випередили команду ФК «Надвірна». Після невеликої перерви відбулися півфінальні зустрічі, у першій з яких гравці «Олімпа» просто декласували своїх ланчинських однолітків, здобувши впевнену перемогу  з рахунком 9:2. У другому півфіналі зустрілися сусіди-команди Делятина та Заріччя – спочатку команди придивлялись одна до одної, але незабаром поєдинок пожвавився – з’явилися гострі моменти, збільшилась кількість ударів по воротах – але не було головного, що є у футболі – це голів. Так гра і завершилась сухою нічиєю, але для виявлення переможця команди пробивали 6-тиметрові штрафні удари. У цій футбольній лотереї більше пощастило команді із Заріччя, яка реалізувала на один удар більше  і виборола другу путівку до фіналу.

Детальніше...

Вирішення проблеми безпритульних тварин в м.Надвірна

Нещодавно у Надвірній активно розпочався процес вакцинації та біостерелізації безпритульних тварин. У лютому місяці 2018 року міський голова Зіновій Андрійович та голова благодійної організації «Благодійний фонд «Дім Сірка» Наталія Когут підписали Меморандум про співпрацю щодо поводження з безпритульними тваринами  в м.Надвірна. Дана співпраця спрямована на захист навколишнього природного середовища від негативних наслідків, які пов’язані  з неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин; регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами – шляхом стерилізації і в жодному разі не методом умертвіння тварин, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: На бізнес та споживачів очікує інноваційна система e-receipt в реєстрації розрахункових операцій

Надвірнянська ОДПІ повідомляє:

 На бізнес та споживачів очікує інноваційна система e-receipt в реєстрації розрахункових операцій

Кабінет Міністрів України схвалив постанову про проведення пілотного проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Інноваційна система e-Receipt розроблена ДФС й передбачатиме оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Нова система може бути встановлена та підтримуватиметься будь-яким гаджетом. Вона передбачатиме програмне забезпечення для продавця, покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом платника.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: Система e-Receipt – новації в реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій

Нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій – e-Receipt передбачає оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Е-Receipt може бути встановлена та підтримуватиметься будь-яким пристроєм. Ця система передбачає програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС України, а також буде інтегрована з «Електронним кабінетом».

Детальніше...

Мін’юст планує запустити пілотний проект охорони у двох колоніях

На сьогодні вирішується питання стосовно запуску пілотного проекту з побудови сучасної системи охорони у Качанівській та Темнівській виправних колоніях. Про це повідомив  заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

"Вирішується питання запровадження двох пілотних проектів з побудови сучасної моделі охорони установ виконання покарань на базі державної установи "Качанівська виправна колонія (№ 54)" та "Темнівська виправна колонія (№ 100)" шляхом застосування методу оперативного чергування резервної групи варти, але без виставлення чатових на спостережних вежах та посилення заборонених зон установ додатковими інженерно-технічних засобами охорони", - розповів він.

Детальніше...

У Надвірній відбувся розіграш кубка «Дзвони пам’яті» з міні-футболу

Минулого тижня штучний майданчик стадіону «Нафтовик» у Надвірній став ареною захоплюючих поєдинків з міні-футболу – було проведено розіграш кубка «Дзвони пам’яті» на спомин за загиблими бійцями АТО Юрієм Бараном, Владиславом Файфурою, Дмитром Ломеєм, Юрієм Ментинським, Юрієм Головченком, Анатолієм Гаркавенком та Миколою Фурманом.

Участь у змаганнях взяли 5 команд з Надвірнянського району, які за підсумком відбіркових змагань здобули право грати у фінальній частині. Спочатку на майданчику було проведено відкриття цих змагань, на якому були присутні керівництво міста та району в особі голови Надвірнянської РДА Олександра Кеніза та його заступника Ярослава Гундяка, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови Надвірнянської районної ради Ігоря Писклинця, родичі загиблих воїнів АТО, члени громадської організації «Спілка воїнів АТО «Прикарпаття», громадськість міста та численні вболівальники.

Детальніше...

Дочірні категорії