Новини

У Надвірній відбувся розіграш кубка «Козацька слава»

Кубок «Козацька слава» з міні-футболу, присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва, вже традиційно розіграли юнацькі команди Надвірнянського району на штучному майданчику ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Вже традиційно ці змагання організовують та проводять районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко) та Надвірнянська міська рада, яка максимально посприяла у проведенні даних змагань.

Цього разу участь у змаганнях взяло 8 команд (вік учасників до 17 років), які були розподілені на дві групи, де змагались за коловою системою задля визначення учасників фінальної частини змагань. У першій групі упевнено передували надвірнянський «Автомобіліст», який представляв Надвірнянський коледж НТУ та «Лукавець» з Гвозда, які випередили надвірнянську команду «Торнадо» та «Карпати» з Дори. Слід зауважити, що саме прикра поразка з рахунком 0:1 від «Торнадо» не дозволила команді з Дори вийти у півфінал. У другій групі ситуація склалась ще цікавіше – надвірнянська команда ФК «Індія» програла всі свої зустрічі, а їх суперники між собою зіграли внічию. Таким чином, три команди набрали по 5 очок і довелось рахувати різницю забитих і пропущених м’ячів, яка вивела на перші два місця «Аляску» з Надвірної та ФК «Верхній Майдан», який дебютував у районних змаганнях з міні-футболу. А третім зайвим виявився надвірнянський «Сокіл», який представляв Надвірнянське ПТУ №11.

Детальніше...

Надвірнянське бюро правової допомоги роз'яснює : Порядок узаконення самочинного будівництва

Надвірнянське бюро правової допомоги роз'яснює : Порядок узаконення  самочинного будівництва

Дуже часто в Надвірнянське бюро безоплатної правової допомоги звертаються громадяни з питанням узаконення самочинно збудованої  будівлі.  Спочатку збудували, а вже потім виникає думка, а що далі?

      Нормативно-правовими актами, які регулюють питання легалізації самочинного будівництва, є: Конституція України, ЦКУ, ЗКУ, ККУ, КУАП, Закон України «Про основи містобудування, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про архітектурну діяльність», Закон України «Про будівельні норми», Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Детальніше...

В Надвірній відзначили День захисника, 75-у річницю створення УПА та День українського козацтва

Четвертий рік поспіль 14 жовтня ми офіційно на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання Захисник України.

Напередодні свята, 13 жовтня, в Надвірнянському районному будинку культури відбулись урочисті заходи за участі представників районної та міської влад, учасників національно-визвольних змагань, учасників російсько-української війни, громадських організацій та мешканців міста і району.

Детальніше...

Ю.Бабій: Клятва у вірності українському народу для кожного хто обрав професію працівника поліції є тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому - більша за життя

Ю.Бабій: Клятва у вірності українському народу для кожного хто обрав професію працівника поліції є тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому  - більша за життя

Такими словами прокоментував знаменну подію, яка відбулася в середмісті Івано-Франківська народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрій Бабій.

Сьогоднішній день - 14 жовтня закарбується у пам’яті 130 курсантів першого курсу факультету Національної академії внутрішніх справ у м. Івано-Франківськ, які склали присягу працівника поліції на вірність українському народу, назавжди.

Детальніше...

Привітання Михайла Ноняка з Днем Захисника України

Привітання Михайла Ноняка з Днем Захисника України

Друзі, колеги! Щиро й сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України - святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

     В цей день, в першу чергу, хочеться висловити особливу вдячність та засвідчити повагу всім тим, хто з перших днів нападу ворога зі зброєю в руках став на захисті незалежності, цілісності і суверенності нашої Держави. Бажаємо вам міцного здоров’я, мудрих командирів, вірних друзі в-побратим і в і швидкої перемоги.

Детальніше...

Звернення Надвірнянського міського голови з нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва

Звернення Надвірнянського міського голови з нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

  У храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці українського козацтва та воїнів Української Повстанської Армії, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – Захисника України. Цей день, поєднавши наші християнські традиції та вікову славу Українського війська, є  символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та продовжує захищати терени нашої держави.

Детальніше...

Режим роботи центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні жовтня

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області доводить до відома громадян зміни у режимі роботи Центрів обслуговування платників на прийдешні свята:  

-   14, 15 жовтня 2017 року у роботі сервісних центрів встановлено вихідні дні;

-   16 жовтня 2017 року ЦОПи працюватимуть у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 17 год. 00 хв.

 

Анонс: 2 листопада – засідання чергової 19 сесії Надвірнянської міської ради 7 скликання

 02 листопада 2017 року відбудеться засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання. Початок роботи сесії о 10.00 год. у залі засідань Надвірнянської міської ради.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

  1. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року
  2. Про виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна за 9 місяців 2017 року
  3. Питання містобудування та архітектури.
  4. Питання землекористування.

    Детальніше...

У Надвірній триває реалізація обласного проекту «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів»

За останні роки Надвірнянська міська рада в рамках міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах реалізувала низку проектів, спрямованих на підтримку ОСББ, покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. Тільки за підтримки обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування міська рада впровадила 16 проектів на загальну суму понад 4 913 770 грн. Зокрема, в минулому році Надвірнянська міська рада отримала дипломи переможців по 3-х проектах. Вже завершено реалізацію одного з проектів, а саме: «Дітям тепліше – батькам спокійніше» – проведення заміни системи теплопостачання в дитячому навчальному закладі «Пролісок».

Детальніше...

Відбулась колегія Надвірнянської РДА

  

05 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася колегія райдержадміністрації.
У роботі колегії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівник апарату РДА Микола Кравчук, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищні та сільські голови.
Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Детальніше...

Дочірні категорії