Новини

Українці з Іспанії завоювали кубок VI чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд

З 24 по 29 червня на Надвірнянщині та Богорочанщині проходив VІ чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори,  приурочений 21-й річниці прийняття Конституції України.  Попередні 5 років чемпіонат світу серед діаспорян проводився на Тернопільщині. Цьогоріч змагання змінили локацію і вперше відбувалися на теренах Прикарпаття. Фінальний матч та закриття чемпіонату відбулись 28 червня, на стадіоні «Нафтовик» в м.Надвірна.

Упродовж 3-х днів на стадіонах м.Надвірна та смт.Богородчани 8 команд з Молдови, Білорусі, Іспанії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, Естонії, Латвії, а також збірної Австрії та Німеччини (українська Європа) виборювали право зустрітися у фіналі. За результатами попередніх ігор у фінальному матчі змагалися команди українців з Румунії та Іспанії. Упродовж півтори години вболівальники на трибунах були свідками чесної та безкомпромісної спортивної боротьби за звання найсильнішої команди світу серед української діаспори. Перемогу з рахунком 3:0 здобули українці з Іспанії та стали володарями кубка VІ чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори. Бронзові медалі здобули учасники команди з Білорусі. Варто зазначити, що арбітром фінальної гри виступив засновник та голова оргкомітету щорічного чемпіонату, директор міжнародної організації українських громад «Четверта хвиля» Ігор Бокій.

Детальніше...

В Надвірній проходить VI чемпіонат світу з футболу серед діаспори

25 червня в Надвірній та Богородчанах відбулось урочисте відкриття VI чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, приурочений до Дня Конституції України. 

Попередні 5 років чемпіонат світу серед діаспорян проводився на Тернопільщині. Цьогоріч змагання змінили локацію і вперше відбуваються на Франківщині, де дуже відповідально поставилися до його організації. Проведено не одну нараду з питань проведення змагань з керівниками області, району та міста. До організації цього спортивного дійства долучились державні органи влади Івано-Франківської області, Надвірнянського та Богородчанського районів, місцевого самоврядування Надвірної та Богородчан і низка спонсорів та меценатів: підприємств, організацій та приватних підприємців, а саме: Міжнародне Об’єднання Українських Громад «Четверта хвиля», Міністерство молоді та спорту України, Івано-Франківська облдержадміністрація та обласна рада, Надвірнянська та Богородчанська районні державні адміністрації, Надвірнянська та Богородчанська районні ради, Надвірнянська міська рада, Богородчанська селищна рада, Федерація футболу України, Національний Олімпійський Комітет України, Світовий Конгрес України, Івано-Франківська федерація футболу, НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», Делятинський і Надвірнянський держлісгоспи, ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», торгові мережі «Сігма», «Хатуля», «Смарагд Прикарпаття», «Штіль», «Євромікс», деревообробне підприємство «Свісспан лімітед», рекламне агентство «Pv-media», готель «Маливо», магазин «Горизонт», ФОП Турів В.Ф. і Гараздюк В.В. та ін. Зокрема, в Надвірній змаганням з футболу передував місяць інтенсивної та рутинної підготовки, до якої активно долучились і комунальні служби міста. Також спільними зусиллями відремонтовано місцевий стадіон «Нафтовик», який сьогодні отримав «нове дихання». Керівники району та міста доклали максимум зусиль, щоб провести даний чемпіонат на належному рівні.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: Надвірнянські бізнесмени отримали більше відшкодування ПДВ

Надвірнянська ОДПІ повідомляє:  Надвірнянські бізнесмени отримали більше відшкодування ПДВ

Упродовж п’яти місяців цього року платникам податку на додану вартість, які перебувають на обліку в Надвірнянській ОДПІ, відшкодовано 5270,4 тис. грн. ПДВ, що на 2158,1 тис. грн., або на 71 відсоток більше, ніж торік. У травні суб’єктам господарювання Надвірнянщини держава відшкодовувала 999 тис. грн. ПДВ.

Звертаємо увагу, що з 1 квітня - новий порядок бюджетного відшкодування ПДВ. Новий порядок затверджений постановою КМУ від 25.01.2017 р. № 26 і передбачає:

• формування і ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування на підставі баз даних ДФС і Казначейства;

• визначення чітких даних, які відносяться до такого реєстру;

Детальніше...

Відбулась чергова 13 сесія Надвірнянської районної ради

8 червня 2017 року відбулася чергова тринадцята сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Іван Гурмак. Для роботи в сесії зареєструвалося 31 районний обранець.

Участь взяли заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

Чергову сесію районної ради розпочали із хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять кардинала Католицької церкви Блаженнійшого Любомира Гузара, який 31 травня, на 85-му році свого життя, відійшов у вічність. Єпископ-емерит УГКЦ, кардинал Католицької церкви Блаженнійший Любомир Гузар був Українцем з великої букви, що мав авторитет одного з найшановніших моральних лідерів суспільної думки в Україні.

Детальніше...

Надвірнянська міська рада розпочала реалізацію обласного проекту «Дітям тепліше – батькам спокійніше»

Надвірнянська міська рада за останні роки активно бере участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах по підтримці місцевого самоврядування, в рамках яких реалізувала низку проектів, спрямованих на підтримку ОСББ, покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо.

Ряд проектів успішно впроваджено в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року міська рада подала на розгляд конкурсної комісії 78 проектів, з яких 16 разів визнавалась переможцем на загальну суму понад 4 913 770 грн. Зокрема, в минулому році Надвірнянська міська рада отримала дипломи переможців по 3-х проектах, серед яких  «Дітям тепліше – батькам спокійніше», яким передбачено проведення заміни системи теплопостачання в дитячому навчальному закладі «Пролісок».

Детальніше...

В Надвірній відзначили День медика

В актовому залі Надвірнянської центральної районної лікарні відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника за участі представників районної та міської влади, духовенства та медичних працівників Надвірнянського району.

Заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Всечесні отці провели спільну молитву та поблагословили всіх медиків району. Головний лікар ЦРЛ Надвірнянського району Сергій Ємельянчук привітав своїх колег зі святом,  подякував колективу за плідну та сумлінну працю. Зокрема наголосив, що головним здобутком цього року є створення Надвірнянського госпітального округу, в якому опорною базою стане Надвірнянська лікарня. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям медиків, представників місцевої та районної влади та громадських активістів. Створення госпітального округу – це є і велика відповідальність і нові виклики. Сергій Ємельянчук закликав бути згуртованими в досягненні головної цілі – збереження здоров’я та життя людей.

Детальніше...

Про підсумки декларування та роботи Надвірнянської ОДПІ під час зустрічі із ЗМІ

Про підсумки декларування та роботи Надвірнянської ОДПІ під час зустрічі із ЗМІ

За період деклараційної кампанії, що проходила у січні-квітні 2017 року, мешканцями Надвірнянського району надано 316 декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано доходи на загальну суму понад 31711 тис. грн., сума задекларованих зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб склала понад 842 тис. грн., військового збору – понад 244 тис. грн. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Надвірнянської ОДПІ Василь Гнатюк.

За словами посадовця, право на податкову знижку задекларували 209 осіб. В результаті при проведенні розрахунків податкової знижки декларантам повернуть понад 310 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: Який порядок подання звітності профспілковими організаціями?

Відповідно п.п. 133.4.6 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 ПКУ і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання.

Для професійних спілок, їх об’єднань та організацій профспілок передбачено подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише у разі порушень вимог п. 133.4 ст. 133 ПКУ (п. 46.2 ст. 46 ПКУ).

Детальніше...

«Ми щось робимо»: у Франківську відбувається засідання комітету ВРУ щодо стану гірських шкіл

«Ми щось робимо»: у Франківську відбувається засідання комітету ВРУ щодо стану гірських шкіл

15 червня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулось виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Темою зустрічі стали гірські загальноосвітні школи. На прикладі Івано-Франківської області чиновники та депутати обговорили стан і перспективи розвитку. Перед засіданням комітету посадовці та чиновники навідались у гірські школи.

Заступник голови комітету Олександр Співаковський ділиться: «З вересня у Верховній Раді прийматимуть ряд законів. Вони мають закріплювати освітянську політику, а не політику міністерства фінансів. Кошти – це інструмент, за допомогою якого має розвиватись Україна».

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ інформує: Для переходу на спрощену систему оподаткування необхідно подати заяву до 15 червня

Надвірнянська ОДПІ інформує:  Для переходу на спрощену систему оподаткування необхідно подати заяву до 15 червня

Надвірнянська ОДПІ повідомляє, що для переходу на спрощену систему оподаткування необхідно до 15 червня 2017 року подати до ОДПІ за місцем реєстрації відповідну заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Заяву можна подати особисто або через уповноважену особу, надіслати поштою або за допомогою засобів електронного зв’язку.

Новостворені суб’єкти господарювання повинні до кінця місяця, у якому відбулася державна реєстрація, подати заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи. Вони вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

Детальніше...

Дочірні категорії