"Палітра моїх мрій"

Малювати світ та власні мрії - задум молодого художника Сергія Бутманаса, що втілився у виставці «Палітра моїх мрій».

Виставку відкрито у фоє Надвірнянської міської ради за сприяння Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, депутата Надвірнянської міської ради Романа Мажака, родини Гаврилюків, мистецького кола Надвірнянщини.

Приємні враження, можливість віднайти душевну рівновагу та насолодитися чудовими творами — так коротко можна описати відчуття відвідувачів виставки. "Палітра моїх мрій" - перша персональна художня виставка талановитого художника Сергія Бутманаса. Особлива художня манера, різні техніки робіт і неймовірна працьовитість автора стали запорукою того, що його картини не залишають нікого байдужим.

 

«За 15 років на чолі громади мною відкрито не одну виставку. Кожна з них особлива і цікава. Сьогодні ж роботи Сергія Бутманаса та сам автор викликали вихор емоцій - щирих та позитивних. Дякую всім причетним, хто долучився до організації виставки, мамі Сергія, яка опікується захопленням сина, а талановитому художнику бажаю творчих успіхів та втілення всієї палітри мрій!» , - зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Також 23 квітня 2021 року у фойє Надвірнянської міської ради відбувся мистецький аукціон картин юного художника Сергія Бутманаса «У Бога немає інших рук, окрім твоїх». Усі кошти від реалізації картин передані на здійснення мрії Сергія Бутманаса.   Сергій Бутманас незважаючи на важке захворювання пише картини. Отож на мистецькому аукціоні  було продано 15 картин, а художнику передано 55 400 гривень та додатково  1000 гривень, які було зібрано під час виставки.  Небувала атмосфера щастя та щирості панувала на аукціоні. Усмішка не сходила з обличчя Сергія.  Виставка та мистецький аукціон відбулася, а громада об'єдналася для благородної мети - втілення мрії Сергій Бутманас.

Газета " Життя Прикарпаття"

Share