Революція Гідності - пам'ятаємо про Героїв

Сотня загиблих, оскаженіла злочинна влада поливає з водометів протестувальників, а згодом провокатори підпалюють Будинок Профспілок, де розташовувався штаб Самооборони Майдану.
Тримаємося!
Я, як Сотник другої Сотні Самооборони Майдану координую дії протестувальників, забезпечуючи оборону ділянки від Європейської площі до Стадіону імені Валерія Лобановського.
Вистояли і, не зважаючи на значні втрати, відвоювали Український Дім, Жовтневий палац і відтіснили озброєних до зубів силовиків до Урядового кварталу.
Усе це – хронологія всього трьох днів (18-20 лютого 2014 року), які назавжди ввійшли в історію звитяжної боротьби українців за гідне життя, за європейський вибір.
Сім років потому.
Як кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах 28 березня 2021 року, виборюю право громад самостійно розпоряджатися ресурсами краю на благо громади, краю, України.
 Доводиться вести запеклу боротьбу із ставлениками олігархату, патріотами, які загралися у політику і представниками шоу-бізу, які ще мріють вскочити в останній вагон.
Усе це - хронологія битви, ціна перемоги у якій для одних – політичні дивіденди.
Для мене – доля громад, краю.
Вистоїмо!
Переможемо!
Share