Податківці Надвірнянщини інформують: Платники податків Надвірнянщини за січень – грудень 2020 року отримали понад 13 тисяч адміністративних послуг

За січень – грудень 2020 року працівниками Надвірнянської державної податкової інспекції надано13009 адміністративних послуг. Платники податків звертались за отриманням таких адміністративних послуг:

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 6133;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 2629;

- реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 245.

- реєстрація книги обліку розрахункових операцій – 705.

- реєстрація розрахункових книжок – 214.

Нагадуємо, що надання адміністративних та інших послуг суб’єктам звернень в Центрі обслуговування платників відбувається з врахуванням обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Платники податків Надвірнянського району сплатили до бюджету майже20 млн грн військового збору

Протягом 2020 року платники податків Надвірнянщини перерахували до бюджету 19,6 млн грн військового збору.

За грудень 2020 року до бюджету надійшло понад 1,6 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

 

Платники податків Надвірнянщини сплатили майже 1,4 млрд грн податків і зборів

Впродовж 2020 року платники Надвірнянського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 1368296 тис.грн.

Із загальної суми до держбюджету надійшло 969,9 млн грн, до місцевого бюджету – понад 398 млн грн. У порівнянні з 2019 роком цьогоріч надходження до державного бюджету зросли на 289,1 млн.грн., до місцевих скарбниць - на 66,9 тис. грн.

Крім цього, за січень – грудень 2020 року роботодавцями Надвірнянщини сплачено 299,1 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Страхувальниками Надвірнянщини сплачено майже 300 млн грн єдиного внеску на соціальні виплати

Протягом 2020 року роботодавці Надвірнянщини спрямували до Пенсійного фонду 299,1 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Податківці Надвірнянщини нагадують, що з 1 січня 2021 року мінімальна заробітна плата складає 6000  гривень на місяць. Таким чином, мінімальний страховий внесок відтепер становить 1320 гривень.

Відповідно, фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, а також підприємці на загальній системі оподаткування та ті, хто провадить незалежну професійну діяльність, у 2021 році сплачуватимуть за місяць 1320 гривень ЄСВ.

 

Місцеві бюджети Надвірнянщини отримали у своє розпорядження майже 400 млн грн податків та зборів

За 2020 рік місцеві бюджети Надвірнянського району поповнились на 398,4 млн гривень. Це більше за відповідний показник 2019 року на 66,9 млн грн.

Основними джерелами, які наповнюють місцеві бюджети, залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. 

Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 279,7 млн гривень. Внесок представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів -31,4 млн гривень. Від плати за землю місцеві бюджети за 2020 рік отримали 46,7 млн гривень.

Крім того, до місцевих бюджетів надійшло 20,7 млн грн рентної плати за користування надрами,  5 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 4,2 млн грн податку на нерухоме майно, 1 млн грн - за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

 

За 2020 рік надвірнянці сплатили майже 374 мільйони гривень ПДФО

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається одним з основних джерел наповнення бюджету країни.

Так, за 2020 рік з доходів платників податків Надвірнянщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 373,6 млн гривень  податку на доходи фізичних осіб.

Надходження податку на доходи фізичних осіб за 12 місяців 2020 року перевищили рівень минулого року більше ніж на 91,5 млн грн.

Із загальної суми сплати до державного бюджету надійшло майже 94 млн гривень цього податку, що на 22,3 млн гривень більше, ніж торік.

До місцевих скарбниць перераховано податку на доходи фізичних осіб 279,7 млн гривень, порівняно з аналогічним періодом 2019 року зростання склало 68,2 млн гривень.

 

На Надвірнянщині надійшло понад 4 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

За підсумками 2020 року місцеві бюджети Надвірнянщини отримали 4216 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У порівнянні з минулим роком надходження податку на нерухоме майно зросли на 407 тис. гривень.

Більша частина цієї суми, а це 2121 тис. грн., сплачена фізичними особами, від суб’єктів господарювання – юридичних осіб надійшло 2095 тис.грн.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно – це кошти, котрі залишаються у розпорядженні місцевих громад та спрямовуються на фінансування їх потреб.

 

У Центрі обслуговування платників Яремчанської ДПІ надано понад 2 тисячі безоплатних адміністративних послуг

Впродовж січня-грудня минулого року в Центрі обслуговування платників Яремчанської ДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 2150 адміністративних послуг.

Найбільша їх частина, а саме 879 - це видано карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 547- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Також, видано 244 витяги з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 147 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. Крім цього, проведено реєстрацію 241книги обліку розрахункових операцій та 64 розрахункові книжки.

 

На Яремчанщині надійшло майже 11 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

За підсумками 2020 року місцеві бюджети Яремчанщинии отримали 10761 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 

Більша частина цієї суми, а це 6382 тис. грн., сплачена фізичними особами, від суб’єктів господарювання – юридичних осіб надійшло 4379 тис.грн.

Надвірнянські податківці зазначають, що податок на нерухоме майно – це кошти, котрі залишаються у розпорядженні місцевих громад та спрямовуються на фінансування їх потреб.

 

 

 

 

Share