Спортивний тріумф надвірнянських вихованців СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

Упродовж 5-9 листопада  2020 у місті Новий Сад (Сербія) проходив чемпіонат світу з боротьби самбо серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та дорослих, в яких брали участь борці із 37 країн світу.

До складу  національної збірної команди України увійшли вихованці СДЮСШОР спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» , які показали високі спортивні результати:

-         у  віковій категорії до 18 років

Сніжана Пліш – здобула золото;

Марія Куневич – здобула срібло

 

 

-         у  віковій категорії до 20 років

Алла Бегеба – здобула  золото;

Михайло Свідрак – здобув золото;

Юрій Яремчук – здобув срібло

 

Також достойні результати показали спортсмени  дорослої національної збірної команди України, серед яких :

-         Марія Буйок -  здобула срібло;

-         Андрій Лайщук – здобув бронзу;

-         Галина Ковальська здобула п’яте місце у ваговій категорії до 80 кг, а Уляна Кляпка – п’яте місце у у ваговій категорії до 60 кг.

Наших спортсменів привітали представники місцевої влади, зокрема  їх привітали заступник голови Івано-Франківськї обласної державної адміністрації Євген Фербей, народний депутат України, новообраний голова Надвірнянської міської громади Зіновій Андрійович та начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич.
«Добре розумію, що перемоги такого високого рівня здобуваються важкою і наполегливою працею як спортсменів, так і їх тренерів, - підкреслив Євген Фербей. – Ваша сила – це працьовитість, висока майстерність та незламність духу. Завдяки вашим перемогам світ дізнається про Україну».

Управлінець також зазначив, що керівництво обласної державної адміністрації має амбітну мету щодо створення в області умов для того, щоб Івано-Франківщина стала своєрідним «спортивним магнітом» із розвиненою спортивною інфраструктурою та висококваліфікованими фахівцями галузі.

У свою чергу народний депутат України Зіновій Андрійович , наголосив : «Щоб здобути таку перемогу, мало бути просто талановитим, потрібно завжди тренуватися, докладати максимум зусиль та завжди бути на крок попереду від супротивника. Я щиро вітаю наших переможців та їхніх тренерів! Нехай вас по життю супроводжує тільки щастя, будьте здоровими та сильними, та пам’ятайте – успіх приходить тільки після титанічної праці».

Також  переможці чемпіонату та їх тренери поділилися враженнями від змагань, розповіли про труднощі на шляху до перемоги.   Варто зауважити, що добрі слова подяки звучали на адресу голови профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Скорупського Ігора Григоровича, який все допомагає і всебічно сприяє спортсменам.

Ніколь Вайт

 ( газета Життя Прикарпаття )

Share