Дорогі краяни!

 

У неділю, 21 липня відбулись позачергові парламентські вибори.  Цього дня українці, взявши участь у голосуванні та проявивши свою громадянську свідомість, проголосували за демократичне майбутнє України. Наша держава вперше в історії отримала реальний шанс змінити стару систему та зробити Україну вільною, успішною та процвітаючою країною.

  Хочу висловити щиру подяку всім, хто підтримав мою кандидатуру, довіривши мені долю нашого краю. Виявлення такої високої довіри – це є ще більша відповідальність: наполегливіше та вимогливіше працювати для блага громад.

 

Насправді все тільки починається. Ми всі прекрасно розуміємо, які серйозні виклики стоять сьогодні перед нами. Проте спільно з командою однодумців у конкретних законопроектах і політичних рішеннях реалізовуватиму програму дій, щоб добитись справжніх змін в країні. Коли ми разом – ми непереможні!

Єдиним пріоритетом для мене, як народного депутата, є інтереси моїх  виборців. Не зраджувати, не мовчати і не відступати, ніколи не зупинятись на досягнутому – правила, якими і надалі керуватимусь в роботі в новому парламенті.           

Ще раз дякую за підтримку та довіру!

Зіновій Андрійович

 

Share