Європейський вибір розвитку країни

        Голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук взяв участь у роботі регіональної конференції з питань євроінтеграційного курсу України, яка організована та реалізується офісом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе в межах інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей». Також участь у ній взяли представники центральних та місцевих органів влади, бізнесу, громадських організацій та експерти. Мета кампанії − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися.

 

      Віце-прем’єр-міністр зазначила, що згідно із різноманітними дослідженнями, переважна більшість громадян України підтримують поступ до євроінтеграції, але водночас 77% українців зізнаються, що не мають достатньої інформації про те, що відбувається у нашій взаємодії з Європейським Союзом і які конкретно програми ЄС працюють в Україні. У зв’язку з цим минулого року уряд прийняв Стратегію комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки і затвердив план дій. 

      У рамках заходу всі бажаючі змогли взяти участь в дискусії та висловити своє бачення євроінтеграційних процесів, що відбуваються в країні.

        «Наша держава обравши шлях європейської інтеграції, отримала багато можливостей та перспектив, які необхідно використовувати. Однак, часто через свою необізнаність та непоінформованість втрачаємо багато шансів для реалізації цікавих проектів та програм, які нам пропонує Європейський Союз. Дуже важливо, щоб зараз влада і бізнес тісно співпрацювали між собою, саме такий тандем є запорукою залучення інвестицій та розвитку, як на місцевому так і державному рівні», - відзначив Андрій Дзвінчук.

 

                                         Прес-служба  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю»

Share