Як перевірити себе в списках виборців

Як перевірити себе в списках виборців

Прогрес повільною, але впевненою ходою проникає в усі сфери нашого життя. Дістався й сюди. Щоб перевірити своє ім'я у виборчих списках, не потрібно нікуди ходити. Не потрібно навіть телефонувати і з кимось розмовляти (приємний бонус для інтровертів).

Що необхідно зробити:

 

Готово! Ви в списках! Перевіряйте ваші дані уважно і готуйтеся голосувати.

Важливо. Якщо ви помітили помилку у своїх даних, то доведеться йти до найближчого реєстру та повідомити про це. Однак технічні помилки може бути виправлено в день голосування на виборчій дільниці за умови, що всі інші дані збігаються.

Якщо вас немає в списках

Якщо система вас не знайшла, вирішити це питання онлайн не вийде. Доведеться вирушати до органу ведення реєстру виборців.

При собі потрібно мати:

- паспорт та його копію;

- трохи часу в запасі на написання заяви про включення до списків виборців у вашому районі.

За законом заяву може бути подано не далі, як за п'ять днів до виборів, тобто до 26 березня 2019 року.

Краще не зволікати як з подачею заяви, так і взагалі з перевіркою. Що ближче вибори, то більше охочих перевірити себе в списках (і сайт, найпевніше, працюватиме насилу), а вже подати заяву до реєстру вишикується черга, і тоді п'ятьма-десятьма хвилинами все точно не обмежиться.

Якщо ж ви не знайшли себе в списках до виборів і нічого не зробили або дізналися про свою відсутність вже прийшовши на дільницю 31 березня, на жаль, ніхто нічим допомогти не зможе, і здійснити волевиявлення не вдасться.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

За більш докладною інформацією звертайтесь до відділу  “Надвірнянське бюро правової допомоги», яке знаходиться за адресою:м. Надвірна вул. Грушевського,18 , тел. 2-80-51

 

 

Надвірнянське бюро правової допомоги

Івано-Франківського місцевого центру

з надання БВПД

 

 

Share