Обговорено проблемні питання Яремчанщини

За ініціативи ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» на базі готельного комплексу «Карпатські зорі» відбувся круглий стіл на тему: «Стан та перспективи розвитку Яремчанщини на 2019-2021 роки». Участь у його роботі  взяли депутати Яремчанської міської ради, перший заступник Яремчанського міського голови Тарас Клим’юк, селищний голова Микуличина, сільські голови Ворохти, Татарова,Яблуниці, керівники установ та підприємств, представники бізнесу, громадські активісти.

 

Основною метою зустрічі стала необхідність проаналізувати поточний стан справ щодо розвитку туристичного регіону, визначити основні його проблеми, напрацювати шляхи їх вирішення та окреслити перспективу на найближчі роки. У рамках заходу представники Яремчанської міської ради та кожен сільський (селищний) голова поділилися основними успіхами та проблемами, які стоять на шляху розвитку кожного населеного пункту та Яремчанщини загалом. За підсумками зустрічі, учасниками круглого столу напрацьовано протокол засідання, в якому визначено найбільш актуальні та проблемні питання кожної  громади, що потребують вирішення. Зокрема, будівництво очисних споруд, добудова Яремчанської ЗОШ №1 і Татарівської ЗОШ, спорудження будинку культури у мкрн. Дора, капітальний ремонт дороги на г.Говерлу, газифікація сіл, передачі земель Карпатського національного природного парку територіальним громадам тощо.

«Сьогодні ми зібралися з єдиною метою – це напрацювання дорожньої карти розвитку нашого Яремчанського краю. У цьому питанні дуже важливо відкинути будь-які політичні моменти, а всім разом ставати і працювати на благо нашого регіону. Такого роду заходи стають майданчиком для вираження та окреслення основних проблем, обміну думок та пошуку альтернативних рішень. Спільно напрацьований протокол ми передамо керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації, а там відповідно до вищих керівних органів держави. Маємо надію, що нас почують і підтримають наші ініціативи» , - зауважив голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю»  Андрій Дзвінчук.

 

Прес-служба

ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» 

 

Share