Розважальне шоу "Хто кращий?" зібрав у селі Гвізд креативну молодь

Розважальне шоу

Коли дорослі заклопотані повсякденними турботами і власними амбіціями, молодь не чекає щоб до них прийшли з ідеями, а починає втілювати власні. Так, до Дня молоді у селі Гвізд, що на Надвірнянщині креативні студенти з Надвірної провели з місцевими хлопцями й дівчатами розважальне шоу «Хто кращий?».

Ініціатор та організатор гумористичного конкурсу 18 річний студент Володимир Ців'юк, допомогли втілити ідею та виступили в ролі капітанів команд його ж друзі Назар Савчин та Ліля Землянська.

«Хто кращий?» - це своєрідний батл між хлопцями та дівчатами, участь в якому взяли учні 8-11 класів Гвіздської ЗОШ, а саме вихованці хореографічного гуртка сільського Будинку культури. Розважальна програма містила кілька етапів, серед них музичний, танцювальний, інтелектуальний, гумористичний, а також гра у питання-відповіді із членами журі.

 

Боролися юні гумористи за кілька десятків банок солодкого напою «ПЕПСІ» для своїх вболівальників, що були розділені на два табори: хлопці і дівчата.

Неабияк, розваживши юних глядачів цікавим гумором та дотепними жартами, учасники шоу зірвали шквал позитивних відгуків у присутніх. Хлопці та дівчата показали справжню чоловічу логіку та жіночу інтуїцію. Журі у складі завідуючої Гвіздським СБК Катерини Іванюк, художнього керівника Гвіздського СБК Світлани Ців’юк та журналістки, члена НСЖУ Вікторії Пицюк відповідально підійшли до свого завдання і визначили переможця за підсумками всіх конкурсів. В гідній боротьбі перемогу здобули хлопці, однак дівчата матимуть можливість відігратись у фіналі, який відбудеться згодом.

Молоді українці продовжили життя щирим сміхом, а ще впевненістю, що Україна має гідне майбутнє. Неважливо насправді хто кращий, бо зібрались кращі з кращих! Як писала українська поетеса Ліна Костенка: «А поки розум від біди не згірк ще, Не будь рабом, а смійся як Рабле..!"

Член НСЖУ Вікторія Торес

 

Share