Надвірнянські волонтери вкотре навідались з гостинцями на східний фронт

Надвірнянські волонтери вкотре навідались з гостинцями на східний фронт

В умовах неоголошеної війни з московським окупантом, яка ведеться вже п’ятий рік, поки українське військо стримує ворога на сході України нашим обов’язком, тут на мирній території є всебічна допомогат та підтримка українських захисників. Попри труднощі волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога" продовжують важливу справу і зібрані гуманітарні вантажі курсують на передову.

 

Днями, з чергової поїздки у зону бойових дій повернулися надвірнянські волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога". Організував та очолив волонтерський екіпаж депутат Івано-Франківської обласної ради, голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко. Спільно з побратимами-волонтерами БФ "Свобода-Гідність-Перемога" Іваном Степником, депутатом Надвірнянської районної ради Ігорем Голінеєм та військовим капеланом Василем Довганюком з Коломийщини гуманітарний вантаж доправили на східний фронт. Небайдужими жителями Надвірнянщини було зібрано 2,5 тонни продуктів харчування, з яких 5 400 штук вареників, які напередодні наліпили Ланчинські газдині в рамках толоки "Гаївки для Фронту". Як завше допомогу розподілили між військовими підрозділів ЗСУ та Нацональної Гвардії, зокрема в районі Покровського, Новотроїцького та Волновахи. Іменні посилки отримали бійці з Надвірнянщини, з яких Василь Білоус (с. Красна) та Андрій Семчук (с.Стримба). Захисникам волонтери-свободівці передали не лише вітання від рідних, але й дитячі малюночки.

Завдяки небайдужості волонтера Ігоря Пархуця, який згуртовує українську діаспору в Італії, було зібрано медикаменти та передано медичній команді швидкого реагування «Вітерець», що знаходяться на передовій, евакуюють поранених, надаючи першу медичну допомогу.

Перебуваючи на передових позиціях з гуманітарним вантажем, вже вкотре, націоналіст Іван Степник, з своєю незмінною сопілкою організував міні-концерти для наших захисників. Під музичний супровід  вояки співали українські та патріотичні пісні.

Благодійний Фонд «Свобода-Гідність-Перемога» та бійці російсько-української війни дякують всім тим, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, а саме, всім мешканцям Надвірнянщини, Ланчина та  волонтерам-свободівцям. Особлива подяка І також всім, хто надав фінансову підтримку для поїздки.

Також висловлюємо щиру подяку приватному підприємцю з селища Ланчин, Василю Голінею, за надане приміщення для прооведення волонтерської толоки "Гаївки для Фронту".

Незважаючи на складні умови в яких працюють наші волонтери, вони не опускають рук, вірять у наших Героїв-захисників і готові пліч-о-пліч йти з ними до перемоги.

Вікторія Торес ,

 член Львівської обласної організації НСЖУ

Share