Франківці пройшли урочистою ходою з нагоди Дня міста

Урочиста хода до Дня міста

Святкові заходи розпочалися ще у п`ятницю, 4 травня. Адже у той день розпочаався ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв країн Карпатського регіону “Карпатський простір”. Сьогодні, 6 травня, франківці насолоджуються третім днем масштабних  заходів. Зокрема нині пройшла урочиста хода до Дня міста. Далі на площі Ринок відбулося урочисте відкриття святкування 356-тої річниці Івано-Франківська та фестивалю “Івано-Франківськ – місто для життя”.

Франківці пройшли урочистою ходою з нагоди 356-річчя від дня заснування міста.

 Тисячі містян зібрались на площі Івана Франка і пішли до франківської ратуші, несучи національну символіку. 

Колона пройшла вулицями Незалежності - Вітовського - Шеремети та дійшла до площі Ринок.

Тут традиційно відбудеться офіційне святкування Дня міста, усі бажаючі отримають частування. Цьогоріч для франківців підготували святкові смаколики - медовий "франик-пряник" - Руслан Марцінків.

 

Святкові концерти з нагоди відзначення Дня міста відбувались  впродовж трьох днів: 4, 5 та 6 травня. Окрім відомих місцевих виконавців, в Івано-Франківську виступили  зірки всеукраїнського і міжнародного масштабу.

Розважав франківську молодь у перший день фестивалю «Карпатський простір»  рок-гурт «Друга ріка».  Другий день обіцяє бути не менш цікавим та запальним. Відомий український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк, «Танок на майдані Конґо» подарує запальні емоції усім слухачам та глядачам концерту.

Фінальний, третій день фестивалю – 6 травня. Цього дня розділити свято Дня народження Івано-Франківська виступив відомий швейцарський гурт «Kadebostany». Їхня музика це  мікс pop, soul і східноєвропейського фолку.

 

Share