Савченко затримали представники СБУ у стінах Верховної Ради

Верховна Рада зняла депутатську недоторканість із Савченко, а також надала згоду на притягнення її до кримінальної відповідальності, затримання і арешт.

Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканості з народного депутата Надії Савченко, а також за притягнення її до кримінальної відповідальності, затримання та арешт.

За притягнення до кримінальної відповідальності віддали 291 голос, за затримання й арешт – 277 голосів.  

Надію Савченко затримали в стінах Верховної Ради після оголошення їй підозри слідчим Служби Безпеки України (СБУ).

 

Так, Савченко, на пропозицію доїхати машиною до будівлі СБУ, запропонувала слідчому «прогулятись» і цю пропозицію слідчий підтримав. Наразі нардеп разом з правоохорнцями пішки дісталися до будівлі СБУ і зайшли до неї. 

Також одразу після голосування Савченко сдала картку народного депутата, вийшла з будівлі Верховної Ради і зустрілиась зі своєю сестрою і мамою, що очікували на неї, заспокоїла їх і попросила їхати додому. Зазначимо, що перед будівлею Верховної Ради зібралось багато людей, на підтримку Савченко.

Водночас, Генеральний прокурор України Юрій Луценко також виступив із заключним словом у Верховній раді і зазначив: «За останні місяці СБУ разом з Генеральною прокуратурою та іншими правоохоронними органами викрили велику мережу антиукраїнських центрів. Сьогодні тільки початок процесу, а не кінець. (…)Закон один на всіх», – підкреслив він.

Також, під час заключних виступів ряд народних депутатів зазначали, що на почтаку планували голосувати тільки за зняття депутатської недоторканості, але після представлення відедоказів Генпрокурором Юрієм Луценко відеодоказів про планування нею терористичного акту, змінили свою думку і висловили готовність голосувати за всі представлення Генпрокурора.

Нагадаємо, сьогодні Луценко під час представлення документів у Верховній Раді щодо Савченко, презентував  відеодокази її причетності до підготовки терористичного акту.

 

Share