У Надвірній урочисто засвітили головну ялинку міста та вікрили фестиваль “Файне Різдво у Надвірній»

 Вже традиційно в місті Надвірна 22 грудня в День святої Анни відбувається урочисте відкриття міської ялинки. Цього дня також стартував культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній», організований Надвірнянською міською радою, Надвірнянською районною радою та Надвірнянською райдержадміністрацією.
Початку найочікуванішої події року передували кілька тижнів рутинної підготовки міста до свята під чітким контролем міського голови. Надвірнянська міська рада змобілізувала всі можливі ресурси та доклала усіх зусиль, щоб провести це дійство на належному рівні. 
Великий об’єм робіт по підготовці міста до новорічно-різдвяних свят проведено комунальними службами міста, саме КП «Надвірнакомунсервіс», а це доствка та встановлення новорічного дерева, огорожі навколо ялинки, різдвяної шопки, ілюмінації, декорацій тощо.


Міська ялинка Надвірної є унікальною, адже прикрашена іграшками, виготовленими, розписаними і розмальованими на гуцульський та яворівський манер викладачами художньої школи, станції юних техніків, та волонтерами. Ілюмінація, ялинкові прикраси, яким притаманні українські символи і кольори, що є в писанці, у вишивці, роблять нашу міську ялинку особливою і неповторною.
Цьогоріч встановлено також нову шопку, над якою вже декілька місяців працювали викладачі та вихованці художньої школи. 
Крім того, міська рада власними силами та за підтримки небайдужих підприємств та підприємців міста ДП «Надвірнянський лісгосп», ДП «Промінь Карпати», ФОП Ковальчишин В.В., ФОП Яковішак В.В., виготовила та встановила біля ялинки будиночки для проведення новорічно-різдвяної ярмарки. Під час ярмарки мешканцям та гостям міста будуть пропонувати сувеніри, печиво, пряники, гарячі напої та різноманітну різдвяну атрибутику.
Сьогодні на урочисте відкриття новорічної красуні міста завітали міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, мешканці та гості міста, дорослі та багато дітвори.
Святкове дійство розпочалось із колядок у виконанні муніципального оркестру під орудою Богдана Абрата. У своєму виступі міський голова Зіновій Андрійович висловив щирі слова подяки всім, хто долучився до організації свята. Згадав міський голова і наших Героїв, які в холодних зимових окопах продовжують невтомно захищати рідну землю від ворога. Саме завдячуючи нашим захисникам ми маємо сьогодні можливість відзначати новорічно-різдвяні свята. Побажав, щоб на українську землю зійшло Господнє благословення, мир та злагода, а кожна оселя наповнилась щастям, добром, достатком та всілякими гараздами.
Після привітань представнтиків міської та районної влад настала довгоочікувана і хвилююча мить: головна ялинка нашого міста засяяла новорічними вогнями; всі присутні поринули в дивовижний світ різдвяної казки.
Зі сцени звучали перші щедрі привітання від художніх колективів Молодківського СБК, Переросля («Веселі мандрівники»), народного фольклорно-етнографічного колективу «Шовкова косиця», дитячого колективу Надвіртнянського РБК «Веретено» та соліста Віктора Чудновського.
Фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» триватиме у місті протягом місяця з 22 грудня по 21 січня. Відділом культури Надвірнянської РДА підготовлена велика мистецька програма фестивалю, в якій братимуть участь близько 37 художніх колективів (понад 530 учасників) не тільки нашого району, а й Прикарпаття. 
25 грудня о 16.00 год. свою концертну програму представлять творчі колективи палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ. 
Ласкаво просимо завітати на «Файне Різдво у Надвірній»!

Share