Михайло Ноняк: надзвичайно приємно дарувати радість іншим, особливо дітям

 

Здавна так повелося, що 19 грудня українці очікують дива. Приходить воно то у вигляді помаранчевих цитрусів та солодощів, то милих серцю  дрібничок. Для декого – це день, коли збуваються мрії. А дехто і різочку знаходить під подушкою цього ранку. А що Святому Миколаю вже літ і літ, то не так вже й легко йому впоратися з цією непростою ношею, яку свого часу сам завдав собі на плечі – заглянути у кожен дім, незалежно від того, чи це вбоге помешкання, чи заможна оселя, щоб ніхто не залишився без подарунка цього дня, бо для нього усі ми рівні. Тож усе частіше старенькому доводиться кликати помічників собі на підмогу. Цьогоріч  Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк та голова первинної профспілкової організації Укртрансбезпеки Василь Коваль побували у ролі помічників Святого Миколая. Їх робочий день розпочався з відвідин Святошинського дитячого будинку-інтернату для хлопчиків, яких називають дітьми з особливими потребами.

 

   Діти, звісно, з нетерпінням чекали приходу Святого і підготували невеличкий імпровізований концерт. А ще, при нагоді, інспектори Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки пригадали їм правила дорожнього руху. Весело і щиро!

      «Їх називають дітьми з особливими потребами. Як на мене, особливість потреб полягає лише в тому, щоб ми однаково любили усіх дітей, не ставлячи ярликів. Сердечко кожної дитини готове сприйняти справжні почуття і віддати їх сторицею світу.  І як добре, що для Миколая ми усі однакові! Що він завжди поспішає з подарунками, незалежно від погодних умов і відстаней. Він загляне у кожну хатину, де є маленьке серденько, яке в нього вірить і його чекає. А якщо вже не може сам цього зробити, то запрошує помічників. Тішуся, що став одним із них», - резюмував Михайло Ноняк.

Share