Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк з інспекцією на Житомирщині

15 вересня Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк з робочою поїздкою відвідав Житомирську область.

В рамках цієї поїздки Голова служби зустрівся з Головою Житомирської Державної адміністрації Ігорем Гундичем, під час якої обговорювалися питання будівництва майданчиків для ГВК. "Ми закуповуємо за кошти Єврокомісії 78 нових габаритно-вагових лабораторій, думаю, що 2-3 з них попаде в Житомирську область. Для них потрібні нові майданчики, а це по 2-3 на кожен ГВК", - зазначив Михайло Ноняк. Також обговорювалися питання співпраці Житомирського управління Укртрансбезпеки з підрозділами Національної поліції та обласною державною адміністрацією. Голова ЖОДА запевнив Михайла Ноняка, що знає і розуміє потреби Служби: "ми знаємо і розуміємо, що для належної роботи Управління Укртрансбезпеки в Житомирській області необхідно збільшити чисельність інспекторів. З відповідним звернення ОДА вже звернулася до Уряду".Тут-таки по закінчені наради Михайло Ноняк в приміщені прес-центру ОДА зустрівся з представниками місцевих ЗМІ. Очільник Служби розповів про завдання та функції Укртрансбезпеки. "Житомирська область цікава і перспективна, але я не ставлюся до неї якось особливо. Я, як Голова Служби, об'їжджаю всі області України, щоб особисто побачити як працюють наші територіальні підрозділи. Бо якщо тільки сидіти в Києві та слухати доповіді територіальних керівників, може скластися оманливе враження. Тому я особисто об'їжджаю кожну з область з і безпосередньо спілкуюся і з керівниками області і з інспекторами територіальних управлінь. Тільки так можна сформувати об'єктивну оцінку роботи", - наголосив Голова Укртрансбезпеки. Окрім того Михайло Ноняк розповів про закупівлю нових мобільних габаритно-вагових комплексів та збільшення граничної чисельності працівників Служби.

Ці ж та багато інших питань стали темою наради з працівниками Управління Укртрансбезпеки в Житомирській області. Очільник Служби проаналізував роботу територіального управління та окреслив, пріоритетні, завдання на які необхідно звернути особливу увагу. На завершення зустрічі Михайло Ноняк вручив працівникам Житомитрського управління Укртрансбезпеки індивідуальні номерні нагрудні знаки.
          

Далі Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк оглянув місце поблизу села Сінгури на трасі М-21 Житомир-Могилів-Подільський на якому ЖОДА планує збудувати майданчик для ГВК. Після чого Михайло Ноняк проінспектував роботу ГВК на трасі Київ-Ковель. Вже в перші хвилини перебування очільника служби на пункті ГВК(161 км автодороги Київ-Ковель) інспектори Укртрансбезпеки зафіксували перевантаження транспортного засобу. Загальна маса автомобіля становила 42,950 т. На власника транспортного засобу склали акт про відсутність дозволу на перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів, відповідальність за таке порушення передбачено абзацом 3 частини 1 статті 60 Закону України Про автомобільний транспорт. Розмір штрафної санкції складає 1700 грн. Атакою нараховано плату за проїзд в розмірі 134,45 євро.

Кінцевою ж точкою маршруту Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка стала участь в програмі «Післямова» на місцевому телеканалі Житомирщини «СК-1». Де Голова Державної служби України з безпеки на транспорті розповів про тонкощі роботи служби, проблеми та перспективи.

В підсумку хочеться зазначити, що керівництво Укртрансбезпеки й надалі буде відвідувати свої територіальні управління. Кожна область має свою специфіку і свої проблеми, тому ознайомившись з проблемами однієї з них, ніяк не можна говорити що ознайомились з проблемами всіх областей. Адже для якісної і ефективної організації роботи служби керівництво має в повній мірі володіти ситуацією на місцях.

Share