Нагородили кращих учнів та педагогів Надвірнянського району

30 травня 2017 року у залі засідань районної ради нагородили кращих учнів-переможців конкурсів МАН, мовно-літературних конкурсів, олімпіад з базових предметів, призерів науково-технологічних, еколого-натуралістичних, краєзнавчих конкурсів та виставок, а також наставників-педагогів юних призерів.

 В поточному навчальному році завдяки власній наполегливості та підготовці і настановам своїх педагогів Надвірнянщину прославили 86 юних обдарувань, а 53 вчителя отримали нагороди за те, що підготували учнів, котрі здобули перемоги на різних рівнях.

Привітати школярів, їх наставників та батьків з високими досягненнями завітали представники районної влади.

 

З успішними результатами в інтелектуальних та творчих змаганнях обдаровану молодь привітав голова районної ради Іван Гурмак.

«Сила української нації в незламних духом захисниках та інтелектуально сильної молоді. Нам  є ким пишатися. Є високий потенціал творчих та обдарованих хлопців і дівчат у  Надвірнянському районі, а зокрема в Україні. Незважаючи, на складний період в житті рідної держави, кожен з Вас своєю працею довів, що її чекає гідне майбутнє. Велике спасибі Вам юні українці за вашу наполегливість, працелюбність і вміння перемагати.  Бажаю Вам і Вашим родинам і вчителям міцного здоров’я, миру, процвітання і нових перемог на вашому життєвому шляху і на шляху Української держави. Слава Україні! Героям Слава!»

Під час заходу голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов нагородили учнів грамотами, сертифікатами на одноразові грошові стипендії, а також грошовими заохоченнями від районної ради.

Святкової атмосфери додало виконання музичних композицій учениць освітніх закладів району та ансамблю вчителів музики «Соколи».

 

Share