На Івано-Франківщині створено «Клуб мерів Прикарпаття»

30 травня, в м.Івано-Франківськ з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулося перше засідання “Клубу мерів Прикарпаття”. Це дорадчий орган РВ Асоціації міст України, який має на меті обмін досвідом між міськими, селищними та сільськими головами різних скликань. До клубу увійшли представники 35 міст, селищ і сіл, серед яких і міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович, та 5 об’єднаних територіальних громад, які утворили клуб задля обговорення проблемних питань місцевого самоврядування і пошуку шляхів їх вирішення. 

 

На першому засіданні клубу обговорили Положення про даний дорадчий орган, визначили основні завдання та напрямки  його діяльності, до яких належить сприяння розвитку місцевого самоврядування, встановлення зв’язків та обмін досвідом роботи між головами сільських, селищних та міських рад, рад ОТГ, а також надання взаємодопомоги у вирішенні професійних питань та інших питань життєдіяльності.

Після завершення засідання “Клубу мерів Прикарпаття” відбувся брифінг міських голів. Загалом у заході взяло участь понад 20 міських голів теперішнього і минулих скликань, які позитивно оцінили ініціативу Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо створення “Клубу мерів Прикарпаття”.Усі міські голови, які були членами регіонального відділення АМУ з 1991 року, автоматично стали членами клубу.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук наголосив, що основна мета створення «Клубу мерів Прикарпаття» – це спілкування людей, які творять історію нашого краю своєю працею та досягненнями, обмін досвідом, а також запозичення мудрих управлінських рішень у попередників.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович підтримав ініціативу створення такого клубу, адже це ще одна можливість  переймати один від одного кращі практики, які успішно діють в галузі місцевого самоврядування. Особливо актуальним є це на сьогоднішній день, коли місцеве самоврядування перебуває в стані реформування. Для нас найголовніше – відстоювати інтереси громад і саме «Клуб мерів Прикарпаття» сприятиме спільному пошуку найоптимальніших шляхів вирішення різного роду питань, які стосуються місцевого самоврядування.

Засідання Клубу мерів Івано-Франківщини планують проводити щокварталу у вигляді загальних Зборів за ініціативи членів клубу.

Share