Надвірна прийматиме Міжнародний турнір з боксу серед жінок «Кубок Карпат»

               6 квітня в залі засідань Надвірнянської міської ради відбулась прес-конференція Міжнародного турніру з боксу серед жінок «Кубок Карпат», який вперше відбудеться в місті Надвірна 8-11 квітня. В турнірі візьмуть участь збірні команди жінок з України, Казахстану, Німеччини та Польщі, які з 1 по 20 квітня матимуть навчально-тренувальний збір на базі спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Одним із організаторів-партнерів чемпіонату являється Надвірнянська міська рада.

В  прес-конференції участь взяли заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, головні тренери та представники збірних команд з України,  Казахстану та Німеччини.

 

Міський голова Зіновій Андрійович радо привітав всіх спортсменів та тренерів і зазначив, що це вже не перший чемпіонат такого рівня, який проходить на теренах нашого міста. В минулому році в Надвірній відбулась матчева зустріч з боксу Україна-Ірландія. Цього року наше місто прийматиме Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. Міський голова висловив щирі слова вдячності представникам районної влади, тренерам та спортсменам Надвірнянщини, які спільними зусиллями з Надвірнянською міською радою сприяють розвитку спорту в нашому місті та районі і пропаганді здорового способу життя серед молоді. Проведення таких турнірів і чемпіонатів сприяє також популяризації Надвірної як спортивного центру не тільки Прикарпаття, а й Західної України. Зіновій Андрійович побажав спортсменкам успіхів та перемог.

Гості нашого міста також висловили щиру подяку міському голові за теплий прийом та гостинність і відзначили красу, чистоту та охайність нашого міста. Спортсменки матимуть також можливість відвідати Пнівський замок, музей Нафтопромислів Галичини, музей Надвірнянщини, Краєзнавчий музей в смт. Делятин і м. Яремче і ознайомитись з історією, культурою та звичаями нашого Прикарпатського краю.

Відкриття Міжнародного турніру з боксу серед жінок «Кубок Карпат» відбудеться в спорткомплексі «Нафтохімік» в суботу, 8 квітня, о 15.00 год. Матчеві зустрічі проходитимуть 8, 10 та 11 квітня з 11.00 год.

Share