Інтерв’ю з тренером-викладачем СДЮСШ олімпійського резерву "Нафтохімік Прикарпаття" Юлією Несимук

 

Несимук  Юлія  Богданівна1990 року народження. Освіта вища. Народилася в місті  Тлумач Івано-Франківської області,  працює тренером-викладачем у спеціалізованій дитячо-юнацькій  спортивній  школі  олімпійського резерву "Нафтохімік Прикарпаття" впродовж  6  років . Чемпіонка та призерка обласних змазань.

Про спортивні досягнення в минулому та тренерську роботу в дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву "Нафтохімік Прикарпаття" розповіла нашому журналісту КМС Несимук Юлія Богданівна.     

- Юліє Богданівно, з якого віку Ви почали займатися спортом професійно?

-         Дзюдо я почала займатися з десяти років,проходила десь півроку,протягом цього періоду брала участь у районних та обласних змаганнях. Професійно, на жаль, так і не почала займатися.

 

-         Чому  саме дзюдо Ви  обрали для себе як основний вид спорту?

-         Мене ще з раннього дитинства приваблювала боротьба і бойові види спорту. Пам’ятаю, як після перегляду чергового фільму з участю Джекі Чана чи Жана Клода Ван Дама я з молодшим братом намагалася відтворити бойові сцени й акробатичні трюки, і у нас доволі  непогано виходило. Тому, дізнавшись  про можливість займатися дзюдо, одразу ж без вагань  пішла записуватись.

-         Чи  пам'ятаєте свою першу нагороду?

- Так. Грамота. Моєму щастю тоді не було меж, я з нею всюди носилась, доки мені її не порвали, за що й отримали стусанів.

-         Хто Ваш перший тренер, який привів вас до успіху?

- Гой Ольга Василівна – мій перший тренер.

-         Які риси повинен мати молодий спортсмен, щоб досягти вагомих результатів?

- Насамперед, це характер,бойовий характер. Без нього результату не буде.

Цілеспрямованість та наполегливість.

-         Скільки вихованців займається у  дитячо-юнацькій спортивні школі олімпійського резерву на даний час? Їх кількість збільшилася чи зменшилася?

-         Близько 200 діток. За останній період кількість дітей, які займаються в нашій школі, на жаль, зменшилась. З появою Інтернету та комп’ютерних ігор діти стали  менш  зацікавлені спортом. У цьому є певна вина батьків,оскільки вони власними дітьми не займаються, проявляють відверту байдужість до їхнього фізичного та психічного розвитку.

-         З якого віку і коли здійснюється набір у спортивну школу?

- Від 6 років. У будь який період.

-         Чи вистачає Вам фінансування від держави, а чи, може, є у вас спонсори? Хто вони? Хто фінансує поїздки спортсменів на змагання?

- Звичайно, що не вистачає. Спонсорів як таких немає, нам доводиться їх шукати. Частково сприяє (фінансує тобто) голова профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»  Скорупський Ігор Григорович. А також батьки деяких спортсменів, які мають фінансову змогу.

-         Яким є теперішній стан справ з розвитку дзюдо ? Які досягнення у Ваших вихованців?

 - Дзюдо є олімпійським видом спорту,тому з кожним роком стає все більш популярним та безумовно перспективним. За цей невеликий період, що я працюю тренером, змогла підготувати чемпіонів та призерів області.

- Чим Ви захоплюєшся, окрім дзюдо? 

- Я захоплююсь музикою, дуже люблю співати, у майбутньому хочу записати кілька каверів.

 

Щиро дякуємо за розмову !  Нових вам перемог та досягнень!

Спілкувалася Ніколь Вайт,

газета "Життя Прикарпаття"

Share