Скільки коштів витрачають партії «Воля», «УКРОП» та ВО «Свобода» на свою передвиборчу рекламу на Прикарпатті???

Реалії сьогодення такі:  розміщення політичної реклами на одному щиті коштує в середньому 3 тисячі гривень на місяць. На Прикарпатті  на політичну рекламу у величезних обсягах розкошелились  три  політичні сили: «Воля» та «УКРОП» і «Свобода».

Скільки коштів витрачають партії «Воля», «УКРОП» та ВО «Свобода» на свою передвиборчу рекламу на Прикарпатті?

Про кошти на політичну агітацію ВО «Свобода» ЗМІ не раз писали. Описуючи джерела надходження від оборудок з ремонтом доріг в Івано-Франківську, де «ремонтери доріг» робили, як і притаманно популістам, на кількість, щодо якості – мовчать. А тим часом в мешканців міста з’явилася підозра, що якістю там і не пахне. Асфальт помаленьку відстає, а гроші залишились у виконавців робіт. Можна піаритись на чергових виборах і входити до трійки найбільш розрекламованих політичних проектів на Прикарпатті.

 

Скільки коштів витрачають партії «Воля», «УКРОП» та ВО «Свобода» на свою передвиборчу рекламу на Прикарпатті?

Інші партії мають свою рекламу, але її значно менше ніж у «Волі» та «УКРОПу». Запитання: а звідки гроші у цих панів? Очільник обласної організації «УКРОП»  Микола Палійчук не належить до когорти олігархів чи успішних бізнесменів. Починав свою кар’єру з посади Яремчанського міського голови, потім очолював Івано-Франківську ОДА, паралельно будучи членом партії «Наша Україна» та кумом Президента В. Ющенка. Після завершення терміну президентства Ющенка Микола Палійчук пробував себе знайти в партії «УДАР», але з цим брендом до ВРУ не пройшов. Тепер пробує свої сили в партії «УКРОП», яку пов’язують зі скандальним олігархом Коломойським та групою «ПРИВАТ». Зрозуміло, що пан Коломойський кредитує цей політичний проект, але всі добре знають, що кредити треба повертати з відсотками. А хто повертатиме кошти, витрачені на рекламування партії «УКРОП», і так зрозуміло. Напрошується висновок, що у разі перемоги цих «патріотів» на місцевих виборах, витрати з відсотками повертатимуть прості люди,  які, не вивчивши історії кар’єрного та політичного росту місцевих божків, довірливо віддають свої голоси за політичні проекти олігархів, які і партіями назвати не можна.

 

Щодо політичної сили нардепа Дерев’янка, то, до прикладу, на відрізку автошляху Івано-Франківськ – Яремче  завдовжки 60 км політична реклама партії «Воля» представлена  приблизно 20 рекламними щитами, вартість оренди кожного на місяць становить близько 3000 гривень. 20 щитів по 3000 гривень на місяць - 60 000 гривень.  Множимо це на два місяці, отримуємо 120 000 гривень! І це тільки на відрізку дороги, довжиною 60 км!  Страшно продовжувати математичні підрахунки, адже таких рекламних щитів партії «Воля» по нашій області чимало і вартість їх сягає чисел з багатьма нулями. Звідки кошти? І це коли в рідній Дерев’янкові Надвірній вже котрий рік стоїть довгобуд - «сучасний плавальний басейн», який тепер швидше схожий на жахіття, що руйнується на очах. А скільки галасу було перед виборами до ВРУ, як піарився Юрій Дерев’янко, які неймовірні речі розповідав про світле майбутнє надвірнянської молоді, яка матиме змогу займатись спортом у сучасному басейні. Логічно, що на політичну рекламу кошти є, а на виконання передвиборчих обіцяної немає.  Виходить, політичний піар для Юрія Дерев’янка важливіший, ніж  власні обіцянки та й ніж басейн для молоді також...

Тільки глянувши на роботу цих партій та діяльність їхніх лідерів важко повірити щирість намірів щось змінювати в регіоні. Приходить на думку цитата з  Євангелія від Матвія: «Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів  побілених , які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистоти».

Ніколь Вайт,

Газета «Життя Прикартпаття»

Share