Заступник Міністра доходів і зборів України М.Ноняк: "Цинізм !!! Читаю, що говорить'' госпадін'' Білоус І. О. голова ДФСУ і таке враження, що в країні одні лохи, один він розумний"

На своїй сторінці у facebook.com. заступник Міністра доходів і зборів України Михайло Ноняк опублікував інформцію про керівника ФСУ.


Шановні друзі! Цікаво спостерігати за процесом, як відсторонені керівники Державної фіскальної служби України, Білоус,Хоменко та Макаренко атакують ЗМІ щоб довести свою профпридатність.Рішення Прем'єр-міністра Яценюка А.П, вважаю апсолютно вірне.Адже маю надію, що в ході службового розслідування,комісія яка працює зробить певні об'єктивні і вагомі висновки ( їх діяльності) після яких повинні з'явитися кримінальні провадження,або як мінімум нове керівництво ДФСУ.Не хочу заглядати в перед стосовно складу і досвіду комісії в даній сфері, побачимо вже її висновоки 12 березня,бо в Нас в Україні хочемо як краще,виходить як завжди.
 

Ми кожен день комусь переходимо дорогу - Білоус, так Ігор Білоус прокоментував тимчасове усунення його з посади.

Глава Державної фіскальної служби Ігор Білоус переконаний, що комусь "насолив".

“Ми кожен день комусь переходимо дорогу. Роблячи крок, ми обрізаємо дуже багато чого в системі, це багатьом не подобається. У людей, які намагаються впливати на структуру, стає менше грошей в кишенях”, – сказав Білоус.

При цьому чиновник уточнив, що конкретної причини усунення йому не озвучили: “Мені нічого не пояснювали. Сказали, що є якісь скарги і ми нібито не впоралися із завданням. Є багато скарг на податкову міліцію, є багато скарг на митницю, є якісь скарги на податкову. Але немає такої податкової в світі, на яку немає скарг. Ми не купюра в 100 доларів, щоб усім подобатися”.

Головне для результативної співпраці з урядом – не поставити “свого керівника”, вважає Білоус, а сформулювати чіткі завдання. “Я не знаю, чи хочуть поставити на моє місце когось свого, – говорить він. – Ви знаєте, що в уряді багато сюрпризів. Справа не в тому, своя людина чи не своя. Завдання потрібно ставити. Якщо не справляється, то яка різниця. Якщо ви поставите замом свою людину, вона сплохує, вам соромно буде за неї”.

Білоус зізнався, що сам він “багато в чому не згоден з податковою міліцією та з митницею”. “Я не хочу про них погано говорити – там працюють генерали, з досвідом, набагато більшим, ніж у мене, вони заслужені діячі, а я – нова людина, яка прийшла з бізнесу і жодного разу не працювала у цій системі раніше”, – пояснив свою позицію керівник Фіскальної служби.

При цьому він розповів, що хоча повернення на пост залежить не від нього, він готовий продовжити роботу. На його думку, щоб провести повноцінні реформи системи, потрібно не менше 2 років.Інформує businessua.com.

Коментар на сторінці у facebook.com. заступника Міністра доходів і зборів України Михайла Ноняка.

Цинізм !!! Читаю, що говорить'' госпадін'' Білоус І. О. голова ДФСУ і таке враження, що в країні одні лохи, один він розумний. Зі слів Білоуса, що Яценюку він перейшов дорогу,нібито неставились йому завдання і багато з чим в митниці, податкові міліції та податковій інспекції він незгідний.

 

Бо він такий класний управлінець,професіонал,людина з бізнесу яка не працювала в системі,реформатор.Хотів би нагадати Білоусу, що він керує відомством уже рік, якщо він людина із бізнесу, то чому на різних керівних посадах одиниці людей із бізнесу та громадськості які б хотіли ламати корупційну систему і хотіли б відновлювати та покращувати бізнес клімат в Україні,а на томість Білоус призначає та перепризначає людей Калетника,Захарченка,Клименка,колишніх регіоналів та протеже різних олігархів,хто йому заважає: робити вдалі професійні кадрові зміни,формувати підходи та сервіс для полегшення веденню бізнесу в країні,формувати чесну та прозору діяльність відомства,ламати корупційні схеми підакцизних товарів,ліквідовувати площатки,боротися з контрабандою товарів,робити модернізацію та запровадження нових технологій, прозорість відшкодування ПДВ,якісного адміністрування податків .А тепер коли його відсторонили на час проведення урядової перевірки то розказує про чесноти,фаховість та свою значимість.На мою думку мав шанс себе проявити в інтересах суспільства та країни,але прийшовши на посаду побачив грошові потоки,відчув владу та механізми впливу то швидко забув чому він там і не захотів нічого міняти та ламати в одному з найкорумпованіших відомств в країні.


 

Share