Хто серед нардепів від Прикарпаття є найактивнішим прогульником? (Лідери : О.Шевченко та Ю. Дерев'янко)

В законі України «Про статус народного депутата України» чітко зазначено, що серед основних обов’язків народного депутата України – зобов’язання бути присутнім та особисто брати участь у всіх засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано.

Отож, наше видання вирішило перевірити як виконують цей ЗУ та справляються із своїми обов’язками народні депутата від Прикарпаття.

Нагадуємо, що за результатами виборів 2014 року Прикарпаття у ВРУ 8 скликання представляють 10 депутатів - Михайло Довбенко, Олександр Шевченко, Юрій Соловей, Ігор Насалик, Анатолій Дирів, Юрій Тимошенко, Володимир Шкварилюк, Юрій Бабій , Дмитро Шлемко , Юрій Деревянко .

Як з’ясувалось, найактивнішим прогульником на сьогодні є Олександр Шевченко, який умудрився пропустити більше половини всіх засідань ВРУ. Відповідно до даних електронної реєстрації народного депутата Олександр Шевченко із 35 засідань, які вже відбулися, пропустив 19 і тільки на 16 встиг побувати.

 

Другу сходинку в рейтингу найбільших прогульників посідає Юрій Дерев’янко, який пропустив 13 засідань, і відповідно 22 відвідав. Замикає цю трійку – Юрій Соловей, який пропустив 11 засідань і тільки на 24 побував.

Слід відзначити, що до найактивніших прогульників можна віднести і новообраного депутата Юрія Бабія, який за місяць свого депутатства вже встиг пропустити стільки дехто за чотири, наприклад, Юрій Тимошенко.

Не можна не згадати, що серед депутатів є і справжні відмінники, які за весь період роботи ВРУ не мають жодного пропуску - Анатолій Дирів та Володимир Шкварилюк.

 

Результати електронної реєстрації народних депутатів

Михайло Довбенко (Присутній – 33, Відсутній - 2 )
Олександр Шевченко (Присутній – 16, Відсутній – 19)
Юрій Соловей (Присутній – 24, Відсутній - 11 )
Ігор Насалик (Присутній – 31, Відсутній – 4)
Анатолій Дирів (Присутній – 35)
Юрій Тимошенко (Присутній – 30, Відсутній – 5)
Володимир Шкварилюк (Присутній – 35)
Юрій Бабій (Присутній - 12 , Відсутній - 5 ) (новообраний)
Дмитро Шлемко (Присутній - 34 Відсутній – 1)
Юрій Дерев'янко (Присутній - 22 Відсутній - 13 )

Джерело "Зміст"

Share