Прем'єр міністри україни А. Яценюк відсторонив керівництво Фіскальної служби

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов'язків.
Про це він заявив у ході селекторної наради в Державній фіскальній службі, повідомляють "Українські новини".
Також прем'єр закликав президента Петра Порошенка провести чищення корупціонерів в Генпрокуратурі і СБУ, а також доручив МВС провести внутрішнє розслідування і кадрові чистки.
"Я приймаю рішення про початок службового розслідування щодо діяльності Державної фіскальної служби, це стосується керівника служби, заступник керівника - начальника податкової міліції та заступника керівника - начальника митниці. На час розслідування уряд усуває керівництво служби від обов'язків", - сказав він.
На час службового розслідування буде діяти комісія, яка буде розслідувати корупційні факти.
"Я звертаюся до бізнесу. Допоможіть мені, і я допоможу вам. Мені потрібні конкретні факти зловживань. Протягом 2 тижнів уряд буде працювати для встановлення фактів зловживань у ДФС", - зазначив Яценюк.


Він додав, що керівництву ДФС під час службового розслідування буде надана можливість довести свою ефективність, і якщо така ефективність доведена не буде, то уряд прийме відповідні кадрові рішення.
Службове розслідування, розпочате проти вищого керівництва Державної фіскальної служби, стало несподіванкою для керівника відомства Ігоря Білоуса.
Про це він сказав у коментарі "Укрінформу".
"Зараз ще раз переваримо всю інформацію і будемо розбиратися", - сказав Білоус про свої подальші плани.
На питання, чи було рішення уряду про початок службового розслідування несподіваним для нього, він відповів:
"У нас зараз такі часи, що всі несподівано".Як відомо, головою ДФС є Ігор Білоус, а його заступниками Анатолій Макаренко та Володимир Хоменко.
Раніше прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями Державної фіскальної служби неправомірної вигоди під час розмитнення товарів на кордоні.
У повідомленні уточнюється, що причиною провадження стала сфотографована журналістами переписка депутата від "Економічного розвитку" Віталія Хомутинніка і губернатора Одеської області Ігоря Палиці, у якій вони обговорювали суми поборів та видатків на митниці.

Share