Прикарпатець Андрій Коваль гідний звання безглуздого оратора 2014 року ? (фото)


     У 2014 році наші краяни не раз шокували країну  безглуздими вчинками та проривами дурості. Згадаймо який скандал здійнявся з шоу програмою  навколо жіночого стриптизу на вечірці, яка відбулася у грудня в нічному клубі Коломиї.  Тоді на одному з   інформаційних  рупорів сепаратистів , сайті "Інформаційний портал ДНР", вийшла новина із красномовним заголовком: "Бойовик ЗСУ окупував стриптизершу прямо на сцені одного з нічних клубів Івано-Франківщини". В тексті описується, як бравий вояка, прямо на сцені, зняв стриптизершу з шеста й на очах малолітніх відсвяткував День  армії. Факти у публікації перекручено, але як кажуть «диму без вогню не буває» і такою витівкою в черговий раз Прикарпаття дало привід для матеріалів подібного, антиукраїнського змісту.
 Але і Івано-Франківськ  не пасе задніх , згадаймо як у кінці жовтня «дурість» знайшла слабинку і вирвалась у  інформаційний простір Прикарпаття. Так журналісти коментують  вчинок Андрія Коваля в недалекому минулому представника молодіжної адміністрації нашої області часів кермування  губернатора Івано-Франківщини М.Вишиванюка , а на виборах 2014 року найманого керівника одного з виборчих штабів кандидата у депутати до ВРУ .  Вище згаданий суб’єкт увійшовши у виборчий кураж  та вочевидь забувши на кого працює висловив міркування , що в Україні варто ввести віковий ценз на право голосу. На його думку — люди старшого віку стають на заваді розумного вибору інтелігенції. Зокрема, Андрій  Коваль наголосив, що «пенсіонери вже не один раз допускали помилок» і їх «найлегше...скажемо так, не купити, але переконати. Тобто вони десь на якісь миттєві блага ведуться. Можливо варто ввести вікові обмеження для людей, які мають право голосувати. Тому що молодь обирала інших людей.»


Цією заявою викликав обурення  у суспільстві, зокрема  голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка заявив - «Недолугі заклики керівника штабу одного із кандидатів від «Народного фронту» Андрія Коваля про позбавлення пенсіонерів виборчого права порушують фундаментальні права людини. Конституція говорить, що жодна людина не може бути дискримінована за будь-якою ознакою. Згідно з Європейською конвенцією про права людини, безумовно не може бути зроблено жодного вікового цензу у виборчих правах. Його заява принижує честь та гідність 13 мільйонів пенсіонерів, а також всіх тих, хто на старості років залишився фактично без підтримки держави, перебуваючи на межі жебрацтва та безправності.  За словами голови ППУ, мета даної заяви ? приниження літніх людей. «Історія знає випадки, коли лунали заклики обмежити свободу слова всім, хто не брав участь у Другій світовій війні, або нещодавнє зухвальство бойовиків "ЛНР", які погрожували пенсіонерам позбавленням пенсій.
 На мою думку, сьогодні літні люди кинуті напризволяще, вони виживають, як можуть, і звинувачувати їх за першої нагоди без будь-якої за це відповідальності ? верх цинізму», - каже Микола Кукуріка.
Нашим журналістам вдалося поспілкуватись з довіреною особою бувшого кандидата у депутати до ВРУ Всеволодом Кисілевським.  Він як і більшість суспільства обурений заявою Андрія Коваля і вважає її провокацією проти Михайла Ноняка.  «Я ніколи не довіряв Андрію Ковалю , як порядній людині,  і бачу , що не помилився. Людська дурість інколи не знає меж, а інколи є втіленням злих намірі чи помсти конкурентa. В даному випадку вважаю, що Андрій Коваль став знаряддям втілення лихих намірів недоброзичливців , - зазначив Всеволод Кисілевський» та додавши у відповідь на пропозицію Андрія Коваля щодо пенсіонерів , вважаю доцільним ввести податок на дурість. Надходження до бюджету країни перевершать усі сподівання – пожартував Всеволод Кисілевський.


Фото використанo із соцмережі  facebook.com

 

 

Share