Михайло Ноняк перебував поряд з Андрієм Парубієм під час вибуху гранати минулої ночі

В  Києві  у ночі невідома особа запустила в сторону групи представників влади гранату. Вона впала прямо під ноги Андрія Парубія та Михайла Ноняка заступника Міністра Міндоходів України , сотника другої сотні «Самооборони Майдану». У результаті інциденту постраждав правоохоронець в якого злочинець запустив вибухівку.   
 Цю подію прокоментував Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов розцінив як терористичний акт замах на першого заступника голови Верховної Ради, члена партії "Народний фронт" Андрія Парубія.
 Він зазначив : "Замах на першого заступника голови Верховної Ради України, члена партії "Народний фронт" Андрія Парубія є ще одним елементом небезпеки зростання терористичної загрози і спроби дестабілізувати ситуацію всередині України".
За його словами, зараз існує небезпека зростання терористичної загрози на всій території України з-за бойовиків, проникаючих з окупованих територій Донбасу і Криму.
"Агресори, постійно порушуючи домовленості про припинення вогню, щодня намагаються і не можуть прорвати оборону наших Збройних сил на сході. Тому вони вирішили перенести підлу терористичну війну до всіх регіонів країни", - сказав він.
    Нашому кореспонденту вдалося у телефонному режимі поспілкуватися колегою Андрія Парубія Михайлом Ноняком. Він підтвердив факт нападу .

На його думку все вказує на замовний замах на Андрія Парубія , але слідчі розглядають дві версії щодо скоєного злочину. Слідчі дії тривають.


      west-info.if.ua

______________________________________________

Андрій Парубій повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.


За словами народного депутата він не постраждав, але травм зазнав міліціонер, який переслідував злочинця. Нажаль, нападникові вдалося втекти з місця злочину.
 
Андрій Парубій
Хочу пояснити ситуацію, щоб не було різночитань.
Вчора, після 23:00, повертаючись з роботи у ВРУ я зустрівся з друзями - сотниками Самооборони - біля входу в готель "Київ", де проживаю. Повз нас пройшов невідомий - високий, спортивної статури. Проходячи повз нас він подивився мені в обличчя. Відійшов на кілька метрів, обернувся, витягнув чеку і кинув нам під ноги гранату. Граната фактично прокотилась по-між нас і закотилась під машину, що стояла поруч. Відбувся вибух. Невідомий кинувся втікати.
Треба віддати належне працівникам міліції, які чергують на перехресті Липської-Грушевського - вони кинулись його доганяти. Втікач кинув ще одну гранату під ноги міліціонерам. В результаті нападнику вдалось втекти, а один з працівників міліції з пораненнями потрапив до лікарні. Окрім працівника МВС більше ніхто не постраждав. Але від вибуху отримали пошкодження три автомобілі.
 

Share