Карпатський національний парк організував прес-тур для журналістів ( фоторепортаж)

Вже доброю традицією започаткованою КНПП стало проведення прес-турів для журналістів засобів масової інформації. В цьому році 31 липня на території Карпатського національного природного парку відбувся прес-тур для журналістів національних та обласних ЗМІ, метою якого стало  залучення засобів масової інформації до виховання патріотизму та любові до країни шляхом підвищення обізнаності про унікальність природи України та методів її збереження, формування елементів позитивної мотивації населення щодо збереження природно-заповідного фонду.

  В рамках цього заходу журналісти та представники Міністерства екології та природних ресурсів України, а також Всеукраїнської екологічної громадської організації «Мама-86» побували у природних оазах карпатських лісів. Зокрема побували у карпатських пралісах вік яких сягає від 120 до 300-т років. Праліси для природи мають величезне значення, адже у них зберігається інформація про історико-географічний розвиток рослинності.

 

Також учасники прес-туру відвідали унікальні високогірні луки Чорнонгори. Співробітники КНПП представили присутнім всю палітру рослинності та розповіли про цілющі властивості флори чорногірських луків. Ще одним унікальним явищем карпатського лісу стала екскурсія на гірське болото Рудяк. Болоту являє собою тверду масу торфу в якому існує понад 200-ті видів тваринних та рослинних організмів.
Завершився прес-тур відвідинами гірського половинного господарства «Борсучина». Учасники прес-туру наочно побачили  культури та традицій ведення полонинського господарства. Нікого з присутніх не залишив без уваги  колорит гуцульської культури.


Всеволод Кисілевський.

Share