Михайло Ноняк : «Розколу України не буде. Українська нація – це сильна нація і майдан це довів, і люди на сході усвідомлюють це» ( Фото)

Другого  дня Великодніх свят  сотник євромайдану , голова Надвірнянської  Просвіти, а сьогодні київський  високопосадовець  Михайло Ноняк провів зустріч з активом  «Надвірнянької Присвіти». Спілкуючись з просвітянами та відповідаючи на їх запитання Михайло Ноняк окреслив головні аспекти сучасної української політики та розвитку держави.  Він зазначив, що розколу України не буде. Українська нація – це сильна нація і майдан це довів,  і це усвідомлюють люди на сході. Щодо збройних сим України , то за минулі роки вони були доведені до жалюгідного стану завдяки посадовцям які напряму керувались московськими вказівками. Теперішня влада у ситуації , що склалась робить максимально все, що дає можливість стримувати агресію кремля, адже  сили не рівні і тому інакше діяти не можна. Також М.Ноняк  припустив, що вибори 25 травня можуть не відбутися:  така ймовірність існує – додав Михайло Васильович.


      Щодо формування теперішньої  влади як у верхах так і на місцевих рівнях то найбільше шкодить квотний принцип , який  активно просувають окремі політсили. Їхні думки зводяться тільки до просування своїх представників на владні посади при цьому не враховуючи їх спроможність виконувати посадові обов’язки . Доходить до абсурду , є намагання на ключові посади у районних центрах призначити людей без досвіду роботи на державній службі, а навіть без вищої освіти. Такі підходи треба змінювати.
 На завершення спілкування з активом «Надвірнянської Просвіти» Михайло Ноняк заявив, що і надалі залишається головою «Надвірнянської Просвіти», але в силу обставин зумовлених перебуванням у Києві та виконанням покладених на нього обов’язків попросив призначити це двох заступників голови «Надвірнянської Просвіти», що було з розумінням сприйнято просвітянами.

Всеволод  Кисілевський,
west-info.if.ua

Share