У Києві звалили пам'ятник кровопійця та ката українського народу леніна В. Ульянова

 

У Києві звалили пам'ятник Леніну. Про це у соціальній мережі Twitter першими повідомили учасники євромайдану.
"Ленін впав! #Євромайдан #Київ", - пише Данило Гальцький (@lviv1256).  "Нема Леніна!!! Про цей пам'ятник залишаться хороші спогади... Шкода його, але давно вже пора. R.I.P. Lenin", - пише Роза (@Roz_And).
Лідери опозиції - Арсеній Яценюк , Олег Тягнибок та Віталій Кличко не взяли на себе відповідальність за знесення пам'ятника, проте позитивно іронізують з цього приводу.
Біля місця де впав пам'ятника тирана зібралося багато спостерігачів. Один із присутніх взяв великий молоток і намагався ще більше його розбити.
Люди скандували: "Геть ката українського народу!".

Довідка
Пам'ятник встановили 5 грудня 1946. Фігура Леніна виготовлена з червоного полірованого граніту висотою в 3,45 метра, який встановлений на циліндричному постаменті заввишки в 6,8 метра, діаметром в 1,88 метра з чорного полірованого лабрадориту на квадратному гранітному стилобаті. Монумент зроблений з рідкісного матеріалу - карельського кварциту, з нього будували Мавзолей у Москві.Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, колона з 200 осіб відійшла від будівлі Київради і пройшла  до пам'ятника Лєніну на Бессарабській площі.  Молоді люди були  налаштовані рішуче, їх обличчя були закриті масками, у багатьох на голові каски.

 Під час акції на протилежній стороні площі стояли бійці "Беркута", які не втручались в ситуацію.

Як повідомили в головному правлінні МВС у Києві,  на місці працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясовують всі обставини події.

Нагадаємо, 1 грудня   біля пам'ятника Лєніну відбулася бійка між "Беркутом " і протестувальниками, які заявляли про намір знести монумент.
Треба сказати, що нарешті Україна просинається і люди беруть у свої руки долю України та вимітають  всяке московське сміття з нашої землі.

Share