Депутати «Фронту змін та Свободи» за пивні палатки і проти льодової арени (Фото)

   Депутати «Фронту змін та Свободи» за пивні палатки і проти льодової арени (Фото)

  27 квітня відбулась чергова сесія Надвірнянської міської ради. Порядок денний налічував 124 питання. Серед яких були важливі питання розвитку міста, зокрема землеустрою, архітектури та нових інвестиційних проектів. Рішення по яких не були прийняті, незважаючи на те, що місту потрібен розвиток та інвестиції. Саме розумну та помірковану позиції депутатів  чекали законослухняні громадяни міста Надвірна.

 

 

Сесія розпочалась конструктивним розглядом питань порядку денного. Так було прийняте рішення : про приведення тарифів з обслуговування будинків та прибудинкових територій до економічно обгрунтованих. Нагадаємо, що на одній з попередніх позачергових сесій міської ради, це питання не набрало потрібної кількості голосів. Тоді проти висловлювалась фракція «ВО Свободи», чим поставила під загрозу  функціонування комунального підприємства, а це: оплата праці, закупівля поливно-мастильних матеріалів та інші видатки пов’язані з обслуговуванням будинків та прибудинкових територій. Цього разу депутати підійшли відповідально і прийняли збалансоване рішення, що дасть змогу функціонувати комунальному підприємству, хоча свободівці і цього разу були проти як у мультфільмі про бабу ягу «А баба яга - проти».

   Депутати «Фронту змін та Свободи» за пивні палатки і проти льодової арени (Фото)

   Далі депутати заслухали доповіді з різних питань заступників Надвірнянського міського голови В.Василенка, О.Йосипенка по яких було прийнято відповідні рішення.

 І  ніщо не пророкувало деструктивного розгляду решти питань , але каменем спотикання стало питання про котельню по вул. Княгині Ольги. Господарську діяльність на цьому об’єкті вже не один рік здійснює ТзОВ «Струмок» забезпечуючи мешканців навколишніх будинків теплом, причому надає послуги якісно. Варто зазначити, що це підприємство є одним з найкращих в нашій області, воно забезпечує роботою наших краян, сплачує податки, бере активну участь у соціально-економічному розвитку міста. В тому числі інвестує в економіку міста чималі кошти. Питання яке було поставлене на голосування по даному об’єкту знайшло підтримку у більшості депутатів Надвірнянської міської ради та більшістю голосів було прийняте позитивне рішення, що протокольно зафіксовано. Але через кілька хвилин після прийнятого рішення депутат Надвірнянської міської ради Богдан Зеленчук з фракції «Фронту змін» звинуватив лічильну комісію у фальсифікації, зокрема депутата з фракції «Батьківщина» Івана Боднарука. На захист  звинуваченого  у фальсифікації голосів під час підрахунку виступив  депутат Роман Можак і закликав Богдана Зеленчука вибачитись. Народний обранець  нікого не хотів чути і далі стоїв на своєму. В результаті фракція ВО «Батьківщина» покинула сесійну залу, а згодом інші депутати вийшли із залу. Сесію було зірвано, винуватець дійства далі стояв на своєму, дуже хвилювався, один з депутатів запропонував викликати йому швидку медичну допомогу, але Богдан Зеленчук обрав філіжанку кави і залишився з своїми думками в майже порожній сесійній залі Надвірнянської міськради. Далі події розвивались ще дивовижніше, через тривалий час частина депутатів ( фракція «Фронт змін» та ВО «Свобода» ) повернулась і взялись за роботу, переголосували  вже прийняте  рішення по котельні по вул. Кн.Ольги, не підтримали пропозицію інвестора щодо спорудження льодової арени в міській зоні відпочинку. Про те надали дозволи на встановлення пивних палаток. Очевидно для депутатів «Фронту змін» та ВО «Свобода» це хороша альтернатива спорту, зокрема спорудженню льодової арени. Невже ці народні обранці насправді думають, що п’яна молодь яка проводитиме там час це добра альтернатива спорту і правильна інвестиція в розвиток міста. Така позиція цих депутатів наводить на думку про те, що якщо інвестор не з їхнього політичного кола то його інвестиції не потрібні їм, а чи запитали вони у громади міста, чого хочуть звичайні надвірнянці, що не беруть участі у їх політичних ігрищах.

   Депутати «Фронту змін та Свободи» за пивні палатки і проти льодової арени (Фото)

І не вже це все можна списати на випадковість? Чи волю рока? А може це, щось з області фантастики, коли сили непідконтрольні людському розуму оволодівають тілом і волею людини ? Важко про це судити , але маємо сумний факт неетичної поведінки депутата Богдан Зеленчук з фракції «Фронту змін». Виборцям буде важко розібратись у перипетіях представників цієї політичної сили яка на обласному рівні демонструє конструктивну позицію, виявляє турботу про виборців. Так і хочеться запитати в них – «Ви одна команда, чи упряжка з казки про лебедя, рака і щуку», а ВО «Свобода» на всіх рівнях однаково нічого доброго для держави не робить, окрім непредметних розмов та критики. І логічний підсумок цих подій підтвердився вже ввечері де весела компанія окремих депутатів Надвірнянської міської ради з фракцій ВО «Свобода» і «Фронт змін» у пивній палатці, допускаю думку,  святкували перемогу над здоровим глуздом та соціально-економічним розвитком міста. Один факт зіпсував цим особам драйв поява нашого кореспондента з фотокамерою. Ці жваві веселі індивідиуми засмутились. І на рівні своєї культури і вихованості висловили журналістові своє обурення у притаманній їм неетичній формі та продемонстрували різні фігури з конфігурацією пальців, схоже в Арсенія Петровича - підгледіли. Видовище було жалюгідне.

 

                                                                                         Всеволод Кисілевський

                                                                                                   West-info.if.ua

 

Share