Головне питання сесії - Надвірнянські депутати провалили.

Вчора відбулась двадцята позачергова сесія Надвірнянської міської ради. В сесійному засіданні взяли участь тридцять депутатів. До порядку денного було внесено три питання.

За пропозиціями депутатів було долучено ще кілька питань, що потребували негайного вирішення, зокрема по проблемі ремонту водопроводу по вулиці Шептицького. Для вирішення цього питання було прийняте рішення про виділення коштів в сумі 40 тисяч гривень. Сесією були прийняті рішення:

  1. Про виділення коштів за рахунок залишку минулого року в сумі 100 тисяч гривень на внесок до статутного фонду КП «Надвірнянський житловик»;
  2. Про створення ліквідаційної комісії по ліквідації КП «Руднєватеплоенерго».

Головною інтригою сесії стало таємне головування по питанню приведення тарифів з обслуговування будинків та прибудинкових територій, що знаходяться на балансі КП «Надвірнянський житловик» до економічно обгрунтованих. За результатами таємного голосування для прийняття позитивного рішення забракло одного голосу. Рішення було не прийнято, тарифи залишились на рівні 2008 року, власне тоді вони були затверджені, а це може дуже негативно позначитись на роботі КП «Надвірнянський житловик».

West-info.if.ua

 

Share