Василь Чуднов подарував прикарпатським школам 6 тисяч книжок

9 березня, в день народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Івано-Франківської обласної організації ПР Василь Чуднов завітав із подарунками в кілька районів Прикарпаття – Косівський, Верховинський, Надвірнянський - та в місто Яремче.

З собою він привіз більше шести тисяч книг, серед яких, окрім навчальної літератури, також були твори Олеся Гончара, Івана Котляревського, Володимира Малика, Василя Гренджі-Данського, Павла Усенка, Михайла Стельмаха, збірки «Історія України в прозових творах», «Поезія української діаспори», книга про голодомор в Україні 1932 року «Смертю смерть подолали», «Кореневий гніздовий словник української мови» під редакцією Є. Карпіловської та багато іншого. Всю цю літературу надало народному депутату Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України у відповідь на численні звернення та прохання, які з цього приводу робив Василь Чуднов.

За словами парламентарія, який того дня зустрівся з керівництвом освіти зазначених адміністративно-територіальних одиниць Прикарпаття, це була перша така акція. В найближчому майбутньому на аналогічний подарунок може очікувати ще один район – Снятинський. Саме над вирішенням цього питанням на сьогодні займається Василь Чуднов, який уже підготував відповідний запит на Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України з проханням допомогти доукомплектувати навчальною, художньою та позакласною літературою шкільні бібліотеки загальноосвітніх навчальних закладів цього району.

«Питання неповного забезпечення учнів підручниками і навчальними посібниками та бібліотек літературою – це надзвичайно болюча проблема, яка особливо гостро відчувається саме в гірських районах нашої держави. Я завжди був переконаний, що дитина, яка мешкає у місті, і дитина, яка проживає в сільській місцевості, – повинні мати рівні умови у питанні організації навчального процесу, зокрема, щодо забезпечення підручниками та художньою літературою. Адже, як не як, ні телевізор, ні комп’ютер ніколи не замінять книгу, як ніщо ніколи не замінить живого слова Кобзаря», - зазначив Василь Чуднов.

 

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова

Share