Дев’ятнадцята сесія Надвірнянської міської ради не дала відповіді на виклики часу.

Сьогодні відбулась чергова дев’ятнадцята сесія Надвірнянської міської ради. Порядок денний налічував 96 питань. Перед початком сесії депутати та запрошені знаходились в очікуванні інтриги.

Йшлося про друге питання порядку денного, а саме звернення міського голови З.Андрійовича щодо самовільного захоплення земельної ділянки по вул. Крушельницької п.Стиценко та двадцять девятим питанням про перегляд договору оренди земельної ділянки площею 2,1306 га для обслуговування штучних водосховищ та споруд сфери дозвілля за цією самою адресою. Що спонукало ці два питання не розглядати на сесії достовірно не відомо. Перед початком сесії в кулуарах міської ради з’явився депутат Івано-Франківської облради від «Фронту змін» Володимир Хопта близький соратник відомого місцевого благодійника цього політичного формування і ймовірно вплинув на хід розгляду питань внесених попередньо до порядку денного сесії Надвірнянської міської ради, але про можна тільки здогадуватись.

На сесії було заслухано ряд звернень та заяв. Зокрема заява А.Андрійовича про чинення на нього тиску, звернення групи підприємців та ряд інших заяв по яких було прийнято депутатами відповідні рішення. Серед важливих питань, було затверджено Статут територіальної громади міста Надвірна. Також заслухано пропозиції про спорудження в місті електростанції на сонячних батареях з участю німецьких фахівців.

В цілому сесія пройшла емоційно та залишила за результатами своєї діяльності відчуття безпорадності у вирішенні окремих суспільно-резонансних питаннях.

 

west-info.if.ua

 

Share