Президент АППУ В. Арбузова: - жодна дитина не повинна залишитися без подарунка і турботи (ФОТО)

10 грудня на Яремчанщині відбувся зворушливий захід у Микуличинській школі інтернат. В гості до дітей завітали представники Асоціації платників податків України з благодійною акцією метою якої була допомога дітям – учням Микуличинської загальноосвітньої школи-інтурнату.
Головною ідеєю втілення задуму організаторів свята св.Миколая стала думка, що жодна дитина не повинна залишитися без подарунка і турботи.

Завдяки Асоціації платників податків України влаштоване для вихованців інтернату незабутнє свято з театралізованим дійством зі справжнім Миколаєм та подарунками. Діти отримали море тепла і уваги від представників сьогоднішньої української еліти, а їм як нікому потрібна турбота та відчуття, що вони не самотні у цьому світі і все можуть розраховувати на людей доброї волі для яких є не байдужими долі них маленьких українців. У цій шляхетній акції взяли участь Президент АППУ Валентина Арбузова, генеральний директор АППУ Василь Матійчик, члени правління АППУ , голова територіальних відділень АППУ, а також голова ДПА в Івано-Франківській області Віктор Рахміль та начальник ДПІ в місті Яремче Роман Якубовський. Представники асоціації платників податків подарували учням Микуличинської школи-інтернату солодощі, книжки , іграшки, дитячий одяг, а також передали зібрані під час акції кошти. Президент АППУ Валентина Арбузова у своєму виступі зазначила: «Вихованці цієї школи – це діти з малозабезпечених, багатодітних і проблемних сімей, а також діти які позбавлені батьківського піклування. Саме вони сьогодні потребують особливої підтримки та соціальної допомоги. Діти, які зростають у Микуличинській школі-інтернат, мають отримати рівний з усіма іншими шанс навчатися та пізнавати світ і бути свідомими громадянами і добрими людьми попри усі випробування долі».


Вихованці школи разом зі своїми наставниками тепло зустріли своїх благодійників. Діти підготували хореографічні виступи та на згадку подарували сувеніри гостям. До сліз зворушливим стало вручення подарунків діткам, які так потребують людського тепла і цей день їм запам’ятається як щось світле і добре. На завершення перед учнями виступив Івано-Франківський обласний академічний театр ляльок з виставою-казкою «Заздрісний котик».

Діти із захопленням дивились виставу і як, і притаманно дітям немовби були співучасниками дійства, співпереживаючи та допомагаючи казковим персонажам. Відверто кажучи свято вдалося і ніхто не залишився байдужим. Директор школи-інтернату висловлюючи вдячність зауважив: «… у свій час коли відкривалась каплиця присвячена св.Микалаю, священник сказав, що ця територія завжди буде притягати хороших і добрих людей які допомагатимуть цим дітям. Ми в черговий раз переконались, і побачили у вашому обличчі тих добрих людей яким небайдужі ці діти, за що вам щиро вдячні». І справді дуже добре, що у нашому суспільстві є меценати які допомагають тим хто потребує допомоги. Однією з характерних рис української ментальності є шляхетність та доброчинність і дуже відрадно бачити, що благодійність стає нормою у нашому суспільстві.

Всеволод КИСІЛЕВСЬКИЙ

Share