У Яремчі відкрито нове приміщення податкової інспекції (Фото)

9 грудня в місті Яремче урочисто відбулось відкриття приміцееня податкової інспекції. Вона перша в Україні установа ДПС, в проект якої закладено створення сервісного центру обслуговування платників податків.

В урочистостях взяли участь голова ДПС України Олександр Клименко, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, Яремчанський міський голова Василь Онутчак та численні посадовці з різних державних структур.

Не обійшлось і без урочистого перерізання стрічки, та презентації самого адміністративного будинку. Було чимало виступів, зокрема керівника ДПС України: - «Ми рухаємось у тренді перетворення державної податкової служби в сервісну службу високої якості. Завдяки цьому ми мінімізуємо незручності для платників, забезпечимо вирішення всіх питань, які є дискусійними, на користь платників податків», - відзначив голова ДПС України Олександр Клименко, виступаючи під час урочистого відкриття нової ДПІ. За його словами, загалом по країні створено вже понад 100 сервісних центрів для платників, зокрема, 10 – у західних регіонах. Він підкреслив, що у роботі сервісних центрів обов’язково враховуються особливості економіки регіонів. Так, інспекція Яремче орієнтована, в першу чергу, на обслуговування дрібних компаній та фізичних осіб-підприємців. Продовжуючи думку зазначив: «Західні регіони у цьому є особливими, бо майже 80% платників податків – це фізичні особи. Фактично – це малий та середній бізнес, який ми маємо підтримувати та створювати умови для його зручного ведення».

У приміщенні нової податкової інспекції площею 1100 кв. м., будуть обслуговувати відомі гірськолижні курорти Яремче та Ворохту, а також п’ять навколишніх селищ. Це понад двох тисяч платників податків. Переважну частину – 1621 – складають приватні підприємці. Також послугами сервісного центру користуватимуться 341 місцева компанія та 389 суб’єктів господарювання з інших регіонів, що ведуть бізнес у Яремче.

west-info.if.ua

Share