Важливі новини

Про корупційні ризики в Укртрансбезпеці розповії її очільник

Про корупційні ризики в Укртрансбезпеці розповії її очільник

І ще раз до питання боротьби з корупційними ризиками в очолюваній мною Укртрансбезпеці. Вважаю, що тут не потрібно видумувати велосипед: запровадження онлайн сервісів на усіх етапах прийняття рішень – це те, що робить будь-яку державну установу відкритою і зрозумілою людям. Тому від моменту, коли очолив Укртрансбезпеку, приділяв цьому питанню неабияку увагу.

Детальніше...

« Як виїхати з дитиною за кордон»

« Як виїхати з дитиною за кордон»

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який  не перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною – така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця.

Якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.
Для цього варто:

Детальніше...

Дорогі краяни!

 Дорогі краяни!

У неділю, 21 липня відбулись позачергові парламентські вибори.  Цього дня українці, взявши участь у голосуванні та проявивши свою громадянську свідомість, проголосували за демократичне майбутнє України. Наша держава вперше в історії отримала реальний шанс змінити стару систему та зробити Україну вільною, успішною та процвітаючою країною.

  Хочу висловити щиру подяку всім, хто підтримав мою кандидатуру, довіривши мені долю нашого краю. Виявлення такої високої довіри – це є ще більша відповідальність: наполегливіше та вимогливіше працювати для блага громад.

Детальніше...

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Платники податків Надвірнянщини з початку цього року для підтримки армії сплатили 10,5 млн гривень

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області.  Платники податків Надвірнянщини з початку цього року для підтримки армії сплатили 10,5 млн гривень

Впродовж січня – червня 2019 року платники податків Надвірнянського району сплатили до державного бюджету 10459 тис гривень військового збору. Цьогорічний показник на 18 відс. перевищує надходження відповідного періоду минулого року, а додаткова сума складає 1600 тис гривень.

За червень 2019 року до державного бюджету надійшло 2219 тис грн військового збору, що на 621 тис грн більше, ніж у червні минулого року.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5% від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Інші новини:

Детальніше...

Інформаційна кампанія «Я маю право на чесну платіжку»!

У Міністерстві юстиції, спільно з системою Безоплатної правової допомоги запускають нову  інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в рамках просвітницького проекту "Я маю право!". Є розроблені чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг.

Урядова ініціатива «Чесна платіжка», яка передбачає встановлення граничної і обґрунтованої ціни на тепло і гарячу воду по всій Україні – це реальний інструмент захисту людей. Ціни на опалення та гарячу воду в різних областях України суттєво відрізняються, аби надавати більш якісні послуги зі справедливою ціною, в країні запустили ініціативу "Чесна платіжка".

Детальніше...

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє: Власники нерухомості сплачують податок за звітний 2018 рік протягом 60 днів з дня вручення ППР

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області нагадує платникам податків, що обчислення суми податку на нерухоме майно з об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізосіб, здійснюється фіскальним органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Детальніше...

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року

Якщо на час проведення парламентських виборів ви будете на відпочинку, це не стане на заваді проголосувати. Відтепер скасовано вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни.

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Детальніше...

Консультує «Надвірнянське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД» :МІСЯЦЬ ЗА ТРИ В ООС

До 04.06.2019 року законом не зазначалось жодних пільгових умов обрахування вислуги років особам, котрі беруть участь у ООС.          Операція Об'єднаних сил — комплекс військових і спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України.

Детальніше...

Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив каплицю на місці вічного спочинку священичого роду Кисілевських

Митрополит Івано-Франківський  Володимир Війтишин освятив каплицю на місці вічного спочинку священичого роду КисілевськихУ неділю, 9 червня  у селі  Гринівці Тлумацького протопресвітеріату Івано-Франківської Митрополії УГКЦ відбудеться освячення каплиці, яка названа  «Каплиця хреста розстріляного, спаленого, зрадженого».
Чин освячення звершив  Архієписокп і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Урочисте  богослужіння супроводжував  хор «Аксіос», керівник Наталія Михайленко.

Каплиця збудована на місці захоронення о. Зеновія Кисілевського, політв’язня, 54-літьнього пароха сіл Гринівці та Колинці, а також його сестри Олени Завідовської  та поряд з іншими  священниками і членами їх родин  представників роду Кисілевських. Серед яких батько о. Зеновія,  отець Володимир та молодший брат о. Степан Кисілевські.

Детальніше...

Управління юстиції в Івано-Франківській області - інформує : "Виїхати з дитиною за кордон можна без нотаріальної згоди іншого із батьків"

Починається довгоочікуваний сезон відпусток,ібагатьохбатьків цікавлять правила виїзду дитини за кордон. Антон Кустик  начальник Головного територіальног управління юстиції в Івано-Франківській області,залюбки консультує наших краян.

Вітповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту дитини на належне утримання», той з батьків, який проживає з дитиною, може самостійно вирішувати питання тимчасового виїзду дитини за кордон. За наявності заборгованості зі сплати аліментів іншого з батьків більше 4 місяців, (для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців )– можна тимчасово виїхати з дитиною за кордон  без дозволу іншого (боржника).

Детальніше...