У Коломиї відкрили і освятили нове відділення інфекційної лікарні

13 січня у м. Коломиї відбулося відкриття нового відділення на 25 ліжок у районній інфекційній лікарні. Освятити нове приміщення прибув Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло).

Здійснивши освячення, Владика Миколай звернувся до присутніх із словами: «Сьогоднішній час переповнений випробування для всіх людей, але особливо важким і нестерпним є час хвороби, у котрому добрим приятелем для людини має стати лікар. Відрадно є те, що і влада робить кроки назустріч

громаді». Єпископ закликав присутніх очільників області, міста і району бути

чутливими до хворих людей і забезпечувати лікарні необхідним обладнанням та сприяти можливості отримати медичну допомогу кожному, хто її потребує.

На урочистому відкритті були присутні М.Вишиванюк, голова ОДА, О.Сич, голова облради, Ігор Слюзар, міський голова, М.Негрич, голова РДА, Богдан Болюк, голова райради, депутати обласного, районного і міського рівня.

Довідка: Коломийська районна інфекційна лікарня збудована та функціонує з 1939 року. В ній розгорнуто 75 інфекційних ліжок, в т.ч. 45 дорослих, ЗО - дитячих. Штат - 110 працівників, функціонують автономна пральня, харчоблок, клінічна лабораторія, фізкабінет. За матеріалами прес- служби голови Івано-Франківської ОДА.

Автор: о. Василь Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії

Share