Короткий огляд преси Прикарпаття

Галицький Кореспондент

З 1 січня в Україні вступили в силу 28 законів, 18 постанов і 1 розпорядження Кабінету міністрів та 1 постанова Верховної ради України. Деякі зміни напряму зачеплять кожного українця. До чого доведеться звикати у новому році? Про це в першосторінковому матеріалі «Що нового у новому році?».

В Україні заходилися добивати залишки нелегального грального бізнесу. Власники закладів небезпідставно вважають, що правоохоронцям йдеться не про дотримання закону, а про вибивання хабарів. Про це на 4 сторінці газети під заголовком «Ігри в законі».

Про масові арешти членів всеукраїнського об’єднання «Тризуб» на 4 шпальті тижневика. «Звинувачення в тероризмі «тризубівців» називають надуманими, сфабрикованими і замовними» - йдеться в замітці.

5 сторінка присвячена інтерв’ю з відомим письменником і літературознавцем Юрієм Андруховичем. «Насильство як стандарт іде з путінської Росії» - говорить він.

 

Репортер

Журналісти газети опублікували майже персональний Східний гороскоп для декого з прикарпатських політиків. Східні віщуни стверджують, що найбільшу користь цього річ отримають люди з міцнющим характером. Що саме пророкують зірки чиновникам Прикарпаття читайте в першосторінковому матеріалі «Кролик прийшов з миром».

Людиною тижня за версією «Репортера» став письменник Юрій Андрухович за незмінність курсу. «В інтерв’ю німецькій газеті письменник назвав Віктора Януковича пародією на Путіна та вкотре поділився з Європою песимізмом». Про це на сторінці 3.

Сперечатися із тим, що енергоощадні лампочки скоро замінять звичні «іллічівські» буде хіба що невіглас. Переваги очевидні. Але не все так просто… Про це на сторінці 17 в матеріалі «Економія без екології».

Сьогоднішня кількість кадрових агенцій зовсім не підтверджує ефективність та професіоналіз більшості з них. У пошуку роботи людина часто ризикує стати жертвою аферистів. Як не пошитися в дурні під час пошуку роботи. Про це в матеріалі «Кадрові орієнтири» на 18 сторінці.

 

Західний Кур’єр

Невіришиним для міста вже понад півроку залишається питання із створення аптеки, котра би дала можливість мешканцям міста купувати необхідні ліки за значно нижчими цінами. Така тема обійшла всі необхідні інстанції. Проте втілити задумане так і не вдалося. Чому зупинився «віз»? Про це в першосторінковому матеріалі «Муніципальна аптека запрацює. Невідомо тільки коли…»

Про можливі сценарії співпраці міського голови Івано-Франківська з міським виконавчим комітетом і міською радою з журналістами «ЗК» поділилися представники різних політичних партій, які представлені в міськраді. Про це на 4 сторінці газети.

Ірраціоналізм і політика в Україні нероздільні. Цей політичний ірраціоналізм є видимим, наприклад, у вирішенні проводити вибори у 2012 році. Детальніше в матеріалі «Парламентські вибори – 2012: перспективи політичних проектів».

Джерело http://firtka.if.ua/

 

Share