Можемо сміливо дивитися війні в обличчя, бо знаємо, що переможемо, – Герої економічного фронту

Нові часи народжують нових героїв. Герої-підприємців, які не склали руки, перебазовують виробництво під ракетними обстрілами, зміцнюють український валовий продукт, створюють нові робочі місця, шукають можливості, обертають економічні жорна та надихають. До Дня Незалежності України Банк Львів презентував проєкт "Герої економічного фронту" – історії клієнтів-підприємців, партнерів та однодумців, які успішно долають всі виклики війни. Серед героїв економічного фронту наш краянин, бізнесмен та волонтер з міста Яремче Сергій Волошин.


 "Клієнти нам довіряли в мирний час, тож ми не мали права підводити їх під час війни", – Сергій Волошин

Нові обставини стали викликом і для бізнесмена Сергія Волошина, який є співвласником пральні Crystal – підприємства, яке протягом кількох годин може випрати, висушити, випрасувати, скласти та доставити чисту білизну до готелю, щоб там її могли вчасно замінити для своїх гостей.

 

"Дуже швидко стало зрозуміло, що пральня матиме ще більше роботи, ніж зазвичай. Готелі були переповнені, відкривалися заклади соціального прихистку. Ми змогли швидко адаптуватися і до збільшення кількості клієнтів, і до ускладнення логістики. Радіус нашого обслуговування був 100 кілометрів, а став 400. Десь на 3 – 4 день російського вторгнення до нас звернулися з новим запитом: прати спецодяг для підприємств критичної інфраструктури", – пригадав Сергій Волошин.

Запаси пральних засобів дуже швидко закінчувалися, а по нові довелося їхати на Київщину, де на той час велися важкі бої.

"Наш постачальник мав головні склади біля Києва, у Василькові. За декілька кілометрів від них ішли запеклі бої. Нам сказали, що склади цілі, сторожі живі, потрібно шукати транспорт і їхати. Ми домовилися з власником вантажівки, щоб забрав 22 тонни наших пральних засобів. Водночас було багато запитів на доставку гуманітарних вантажів на Київщину, тож усе склалося. Зізнаюсь, я дуже хвилювався за водіїв, адже вони їхали й чули постріли, а машина навіть зламалася. Тоді ніхто не думав про перевитрати, адже головне, заради чого люди ризикували – забезпечення безперервного робочого процесу як пральні, так і критичних підприємств у підсумку", – розповів бізнесмен.


 Джерело:

Банк Львів


 

Share