Створення стаціонарного сервісного центру МВС в місті Надвірна - вимога часу!

У рамках реформи Міністерства внутрішніх справ України створені сервісні центри МВС, які мають на меті прозорість, зручність, інноваційність в обслуговуванні громадян, а також слід зазначити, що сервісні центри приносять чималий дохід в бюджет. Усі сервісні центри МВС, що є в Україні, працюють за принципом екстериторіальності. Мається на увазі, що отримати послугу громадянин може у будь-якому зручному за місцем розташування територіального сервісного центру (ТСЦ) МВС незалежно від місця його прописки. Адже сучасний ритм життя вимагає спрощення алгоритму отримання послуг, який буде зрозумілим не лише молоді, а й людям старшого віку.

 

На сьогоднішній день, за ініціативою керівництва Надвірнянської районної ради та районної державної адміністрації, Надвірнянської міської територіальної громади відновлено роботу мобільного сервісного центру МВС в м.Надвірна. Адже, жителі Надвірнянського  району, який за новим адміністративним устроєм включає в себе Надвірнянську міську ТГ, Яремчанську міську ТГ, Делятинську селищну ТГ, Ворохтянську селищну ТГ, Ланчинську селищну ТГ, Поляницьку сільську ТГ, Пасічнянську сільську ТГ, Переріслянську сільську ТГ, змушені були для отримання послуг, які надають сервісні центри МВС звертатись до територіальних сервісних центрів МВС в м. Івано-Франківськ, м.Калуш, м. Коломия чи м. Снятин, які успішно функціонують, проте й таку відстань для жителів Надвірнянського району долати незручно та займає багато часу. Варто зазначити й те, що в Надвірнянському районі зареєстровано 26 313 автомобілей. А це свідчить про необхідність відкриття стаціонарного територіального сервісного сентру МВС в м. Надвірна, адже спектр послуг стаціонарного ТСЦ значно ширший.

З метою підтримки ініціативи керівництва Надвірнянської районної ради, районної державної адміністрації та керівництва Надвірнянської міської територіальної громади, я звернувся до депутатів усіх рівнів рад стосовно звернення щодо створення стаціонарного територіального сервісного центру МВС в м. Надвірна. Звернення розіслано усім радам району. Беззаперечно, відкриття такого центру сприятиме появі нових робочих місць, забезпечить додаткове надходження до місцевого бюджету та дозволить заощадити жителям району час та кошти на отримання необхідних послуг.

Наразі, першими нас підтримала Делятинська селищна рада,  прийнявши рішення щодо звернення Делятинської селищної ради до начальника Головного сервісного центру МВС та начальника Регіонального сервісного центру МВС стосовно створення стаціонарного територіального сервісного центру МВС в м.Надвірна. Очікуємо позитивної відповіді від інших рад району.

Я вважаю, що створення територіального сервісного центру МВС в м.Надвірна для жителів району - вимога часу, адже це так необхідно та зручно!

 

Сергій Волошин,

Депутат Івано-Франківської обласної ради

Share