В Буковелі відбувається перша попереджувальна акція

 

Відомий український гірськолижний курорт «Буковель» став «розплідником» коронавірусної інфекції в Івано-Франківській області. Сьомого березня на території курорту зібралися небайдужі громадяни та провели попереджувальну акцію.  Учасники акції виступили з вимогою, щодо  закриття закладів курорту на карантин, адже  Івано-Франківська  область перебуває у  в червоній зоні. Щодня на захворювання COVID фіксується 700-800 нових хворих. Бізнес на території  області припинив свою роботу, всі закрились на локдаун, але в цей час у звичному режимі працює ймовірний розплідник ковідної зарази – гірськолижний курорт Буковель. Ресторани працюють, готелі заповнені вщент, на підйомниках сотні людей. І все це відбувається без дотримання санітрно-епідемологічних вимог : дотримання дистанції, насіння масок та інших санітарних вимог. І це далеко не все, що діється в цьому гірському «раю». Там повним ходом йде підготовка до виборів народного депутата,  в якому бере участь «газда» курорту Олександр Шевченко.

 

Все ще дійство важко описати літературною мовою. Господар курорту ймовірно перебуваючи у пердвиборчо-агітаційному трансі «гастролює» по церквах 87 виборчого, проводить зустрічі з потенціальними виборцями та організовує різноманітні заходи, які під час пандемії заборонено. Ще цинічнішим є факт, що  у той час як медики та волонтери ціною надзусиль намагаються зупинити пандемію; середній та малий бізнес несуть колосальні збитки, закриваючись на карантин, щоб витримати букву закону; люди важко хворіють та втрачають рідних, «небожителі» з Буковелю влаштовують "Бенкет під час чуми"! Саме так можна назвати запланований на кінець березня великий фестиваль "Atlas Weekend Snow Camp 2021", який має відбутися в Буковелі з 25 по 28 березня цього року".   І все це  робиться задля отримання заповітного депутатського мандату. Виникає запитання до мешканців 87 виборчого округу , -  ви насправді вірити у щирість і порядність Олександра Шевченка ? Чи може після того як МОЗ визнав «Буковель» епіцентром розповсюдження короновірусної зарази наш  «добродій» подарував медикам два кисневі концентратори і в додаток заявив, що на курорті ковіду немає.  

                                                    

Учасник попереджувальної акції,  кандидат в народні депутати на довиборах в окрузі №87 Михайло Ноняк, заявив : “Карантин один для всіх! МОЗ офіційно визнало Буковель епіцентром поширення COVID19, тому його робота має бути негайно зупинена, щоб зберегти життя людей, адже медичні заклади області переповнені. Ще раз звертаюся до керівництва держави з вимогою закрити “Буковель” на карантин та притягнути винних за розповсюдження COVID19 до відповідальності. Якщо наші вимоги не будуть почуті, ми залишаємо за собою право на подальші акції протесту”.

Share