Орденом святого Архистратига Михаїла нагороджено прикарпатця Михайла Ноняка

Дев’ятого жовтня 2020 року в Києві у  Михайлівському  золотоверхому соборі  Протоієрей Леонтій Никитенко від імені предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія вручив активу Всеукраїнської Профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій медалі  «За жертовність і любов до України», а  голова профспілки Михайло Ноняк був удостоєний ордена святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня.

«Ви зробили свій вклад жертовності і любові у справу захисту України, її незалежності і недоторканності її кордонів. Ви пожертвували для цього сімейним затишком, часом, який могли б відвести на виховання дітей чи провести його з рідними і близькими, а дехто був готовий і пожертвувати власним життям. То ж ця нагорода – ознака суспільного визнання цьому»,  - зазначив на церемонії вручення отець Леонтій.

        Також варто знати,  що фактично від самого початку війни з російськими окупантами Михайло Ноняк  активно допомагає військовим. А півтора року тому виступив ініціатором створення  Всеукраїнської Профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій. Ця профспілкова організація має на меті захист прав тих, хто ризикував  життям, захищаючи цілісність та незалежності нашої держави Україна.

«Це велика місія. Задля її виконання потрібно віддати частинку себе: частинку свого часу, відпочинку, здоров’я. Церква цінує таку жертовність і сьогоднішня нагорода – підтвердження цьому, - наголосив Протоієрей Леонтій Никитенко .

Орден  святого Архистратига Михаїла заснований Православною Церквою України для вшанування людей за заслуги перед помісною церквою.

 

Прес-служба Всеукраїнської Профспілки військових,

працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій

 

Share