Зіновій Андрійович йде на голову Надвірнянської ОТГ

Народний депутат України, Зіновій Андрійович балотуватиметься на голову Надвірнянської об’єднаної територіальної громади.

1.Зіновій Мирославович, ви вже рік як перебуваєте у статусі народного депутата України. Які у вас враження від роботи головного законодавчого органу держави?

Останній рік був досить не простий, насичений та непередбачуваний. За цей невеликий період часу ми зіткнулися з пандемією COVID-19, масштабними пожежами та паводками, економічною кризою. Людям, які не дотичні до законодавчої сфери може здатись, що робота депутата у Верховній Раді - просто натискання на кнопку під час голосувань. Однак, це важка та клопітка праця. Звичайно, якщо народний обранець відповідально відноситься до своїх обов’язків.  Протягом всього періоду депутатства я намагався виправдати довіру громадян, які віддали свій голос за мене! Робота в комісіях, підкомітетах та комітетах, сотні засідань, тисячі голосувань та кожного разу відстоювання інтересів 87-го виборчого округу та всієї України.

 

2. Що за цей рік ви змогли реалізувати будучи народним депутатом?

Робота у Верховній Раді - це неоціненний досвід. Я є автором десяти законопроектів, які було прийнято у першому читанні та співавтором тридцяти шести законопроектів. За цей рік вдалося залучити 693 мільйони гривень державних інвестицій на 87-й виборчий округ, а це погодьтеся не мало. Опрацював до двох сотень звернень громадян, півтори сотні депутатських звернень  та провів два десятки зустрічей з громадянами. З моєї ініціативи були залучені кошти з ДФРР на будівництво дитсадка у с.Білі Ослави, добудову спортзалу у с.Заріччя та будівництво навчального корпусу та спортзалу в Делятинській ЗОШ. Реконструйовано дитсадок «Сонечко» в смт. Богородчани та Яремчанську ЗОШ з добудовою. Запрацював освітній проект «Спрожна школа», де з держбюджету залучено більше 10 мільйонів гривень. Також у цьому році передбачено 3 мільйони гривень з державного бюджету на будівництво плавального басейну у м. Надвірна.    Допомагав за власний кошт у боротьбі з COVID-19. Рік 2019-2020, майбуть, найважчий у моєму житті, але я дякую вам дорогі краяни за підтримку і віру в мене. Дякую, за конструктивну критику і цінні поради!

 

3.Сьогодні ведуться дискусії про те, що ви будете складати повноваження депутата ВР та балотуватися на голову Надвірнянської ОТГ. Чому таке рішення?

Перебуваючи при владі, я старався зробити усе, щоб місцеве самоврядування мало належну підтримку, але я зрозумів, що кориснішим буде допомагати своїй громаді на місці. Статус народного депутата це не мандат, це не посвідчення, це інструмент, за допомогою якого можна багато зробити для рідного краю. Я мав можливість підтримувати громаду з рівня Верховної Ради, долучати державні  інвестиції і бачити розуміння великої політики. В країні зараз відбуваються трансформаційні процеси, особливі зміни, відбувається процес децентралізації, а це означає, що основний центр ваги політичного життя буде переміщений в громаду. Я 15 років 24 на 7 працював на громаду міста Надвірна, мені зараз важливо щоб процес децентралізації, процес окрупнення мав якісний результат. Я знаю кожний куточок і кожну проблему свого округу, тому маю на меті прикласти максимум зусиль для їх вирішення. За ці 15 років вже багато чого зроблено, але чекає і не менше роботи!  Як результат, у такий не простий час, я вирішив бути там, де зможу максимально використати свій потенціал. Якщо складеться так, що мене оберуть  головою об’єднаної територіальної громади, то  згідно чинного законодавства, я зобов’язаний скласти свої повноваження народного депутата України. Чітко усвідомлюю всю повноту відповідальності, маючи за плечима неабиякий досвід та багаж знань і умінь, чітку стратегію, я точно знаю, як зробити наш край успішним!  Щиро вдячний за довіру своєї громади, за те, що делегували мене відстоювати їхні права у ВР і розраховую на їхню підтримку у прийдешніх виборах. Моїм пріоритетом є розвиток рідної землі і я безпосередньо хочу приймати участь у цьому процесі. Я завжди живу громадою!

 

4. Як Ви бачите розвиток Надвірнянської ОТГ?

Робота міського голови – це багатогранність, багатовекторність, немає такого напрямку, такої сфери в житті міста, де б міський голова не був компетентний. Ця робота змусила мене вивчати проблематику та вчасно на неї реагувати.Майбутнє стоїть за громадами. Надвірнянська об’єднана територіальна громада у складі десяти населених пунктів: дев’ять сільських і одного міського з центром у місті Надвірна. Щоб розвивати всі населені пункти потрібно прикласти чимало зусиль, але я впевнений, що ми з цим справимось! Є вже сформований план та завдання для того, щоб ми могли залучати кошти і щоб це все було чесно, відкрито і ми могли думати про розвиток нашого ОТГ. Питань на окрузі є дуже багато, але має бути збалансований підхід. За останні десять років 87 округ до державного бюджету направив в рази більше коштів, ніж отримав у зворотному напрямку. Метою є змінити цю тенденцію, щоб наша громада отримувала в рази більше! І не тільки на дороги, але і на всі довгобуди,  соціально-економічний розвиток, дитячі майданчики, школи та садочки. Болючим питанням є проблема Надвірнянської дитячої лікарні, скорочення медичних працівників. Мені не байдужа доля всіх медичних закладів. Вже є бачення, як можна вийти із цієї ситуації. Я ретельно вивчаю кожну проблему громади, щоб мати можливість запропонувати конкретні способи вирішення. Як завжди, рішуче налаштований втілювати в життя перспективні ідеї, які зроблять комфортним життя наших краян. Упевнений, що з Божою допомогою та командою однодумців – так   будемо працювати на благо об’єднаної громади та України.

Всеволод Кисілевський,

помічник-консультант народного депутата України Зіновія Андрійовича

 

Share