Освітяни міста Надвірна відзначили своє професійне свято

День працівників освіти в Україні  відзначається у першу неділю жовтня. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Сьогодні, в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти за участі представників районної та міської влад, директорів шкіл, завідуючих дитячих садочків, вчителів, вихователів, педагогів позашкільних навчальних закладів, учнів, вихованців та громадськості міста і району.

 

Урочистості розпочались з виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять борців за волю та незалежність нашої держави. З привітальним словом виступили начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов, голова районної профспілки освітян Михайло Винник, міський голова  Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук.

Міський голова Зіновій Андрійович у своєму виступі зазначив, що саме в садочках, школах, позашкільних закладах формується особистість, її громадянська позиція та моральні якості. Школа – це другий дім, а вчитель – мудрий наставник, який формує той багаж знань і умінь, необхідний в майбутньому кожному з нас. Тому жодна інша професія не ставить таких високих вимог до людини, як професія педагога, особливо в сьогоднішній час реформування освіти в Україні. Міський голова висловив щирі слова вдячності освітянам міста за невтомну працю, любов до дітей, за непохитну віру у кожного учня, за розуміння, підтримку, за самовіддане служіння обраній справі.

Представники районної  та місцевої влад і відділу освіти Надвірнянської РДА нагородили грамотами та подяками кращих освітян району та міста. Зокрема, грамоти Надвірнянської міської ради за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління міський голова  вручив Романишину Р.П., директору Надвірнянської ЗОШ №4; Мірецькій О.М., заступнику директора з навчально-виховної роботи Надвірнянської ЗОШ №3; Маляр Г.В., завідувачу Надвірнянського ДНЗ «Квітка Карпат»; Шпитко Г.В., методисту районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Надвірнянської РДА; Мислюк Р.Я., культорганізатору Надвірнянського РЦДТНПВ; Процюк О.В., вчителю біології Надвірнянської ЗОШ №3; Шестерняк Н.В., вчителю англійської мови Надвірнянської ЗОШ №1; Пилип’як Н.І., музичному керівнику Надвірнянського ДНЗ «Квітка Карпат».

Урочистості продовжились святковим концертом за участі учнів шкіл міста та району і вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Share