В Надвірній відзначили Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Це особливий день не лише для маленьких громадян нашої держави, а й нагадування суспільству про його відповідальність за виховання та захист підростаючого покоління.

Традиційно в цей день в м.Надвірна проходять урочистості.  Сьогодні, 1 червня, на майдані Шевченка з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбувся святковий концерт, який підготував Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді .

 

Заходи розпочались із благословення отця Юрія Зеленчука, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці. З вітальним словом виступили голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Спільними зусиллями ми повинні робити все, щоб наші діти зростали здоровими, щасливими, радісними, адже щаслива дитина – це щаслива родина і успішна Україна.

Урочистості продовжились святковим концертом за участю дитячих самодіяльних, художніх колективів, зокрема вихованців районного центру дитячої творчості. Свої таланти на сцені продемонстрували: хор «Фіміам» (кер. Марія Рудяк), ансамбль гітаристів (кер. Оксана Кудляк, Руслан Устімов), ансамбль сопілкарів (кер. Уляна Процик), Андрій Насадюк, Христина Лаптюк, Марічка Фафлей, Іванна Цюрак, Віталія Кушнір, Соломія Сидорук, Валентина Суходольська, Софія Пасічна, Антон Дем’янчук, Анна Зеленчук, Юліана Якименко, Інеса Семянів, Марта Гайдаш, Віра Олейнікова, Андрій Петруняк,  Олена Дубіщак, Софія Грицюк (кер.Світлана Дремлюга), танцювальні колективи під керівництвом Валентини Демчук, Надії Карпової, колектив «Самоцвіти» (кер.Василь Жупник) та інші.

Учасники свята мали змогу приймати участь у конкурсах, виставках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва.

Share