У Надвірні відбувся тематичний захід "НАША ЗЕМЛЯ - НАШІ ГЕРОЇ"

Днями, другий рік поспіль за підтримки голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака у Надвірні відбувся, приурочений Дню Героїв України, літературно-мистецький тематичний захід «Наша земля – наші Герої».  Глядацький зал Кіноклубу «63» був вщент переповнений. Приємно було бачити, що половина глядачів саме учасники московсько-української війни, адже для них й було організовано такого роду культурне дозвілля.

Захід розпочали з перегляду художнього фільму «Кіборги». Присутні емоційно «проживали» кінострічку. Хтось частково з воїнів впізнав в головних героях себе, пригадав не так давно покинуті окопи та бліндажі, прокрутив в пам’яті ще й гірші фронтові моменти, бо Донецький аеропорт – це лиш сторінка в книзі Української війни з московією і ми повинні це пам’ятати. Не виривати з пам’яті Героїчну оборону Луганського аеропорту, водночас трагічне Дебальцево і жорстокий Ілловайський котел, Савур-могилу та оборону Маріуполя. У голові кожного українця слова Попасна, Піски, Щастя, Кримське, Мар’їнка асоціюватимуться з війною, втратами, несправедливістю і водночас з мужністю, незламністю, Героїзмом і щирим патріотизмом на перший погляд звичайних, хоча насправді НАДзвичайних УКРАЇНЦІВ.

 

Націоналістична поезія від учасника літературного проекту «Дух Нації» з Прикарпаття Ігоря Бойчука створила неабияку атмосферу патріотизму. Зосереджено вслухаючись в кожне слово поета-націоналіста, чергові віршовані рядки завершувалися гучними оплесками. У рамках тематичного вечора Ігор Бойчук презентував свою третю збірку націоналістичної поезії "Умившись кров'ю ворогів".

Майстерне виконання музичних композицій бардом-музикантом з Івано-Франківська Андрієм Мавриком емоційно забарвило захід, а на завершення всі присутні виконали невмирущу пісню Володимира Івасюка «Червона рута».

Також була розгорнута невеличка «Фронтова фотовиставка». Завершилося літературно-мистецьке дозвілля виконанням Державного Гімну України.

Сприяв в реалізації даного заходу депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко. Опісля, свободівець подякував всім присутнім за те, що завітали на тематичний вечір «Наша земля – наші герої!» і наголосив, що вкотре перед українською нацією постає завдання перемогти у боротьбі за Соборну Самостійну Українську державу.

«На прикладі героїчного чину Героїв минулого і вже Героїв сьогодення ми повинні гартувати дух і покладатися на власні сили бо на жаль владна верхівка нехтує інтересами української нації» - зауважив націоналіст.

Депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович закликав бійців московсько-української війни до спілкування, свободівець наголосив, що необхідно позбуватися того комплексу комунізму буцімто про війну не говорять, адже про війну необхідно розповідати і саме тим людям, які брали участь у бойових діях.

Загалом літературно-митецький захід «Наша земля – наші Герої!» пройшов у дусі націоналізму. Ніщо не марне, українці єдині в прагненні перемагати ворогів. Нація знає своїх Героїв і сьогодні саме нашим землякам з Надвірнянщини завдячуємо можливістю підняти голову і дивитись в мирне небо. Слава Україні! Героям Слава!

 
Share